Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Код за радиото на Fiat Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Код за радиото на Fiat Stilo

    Здравейте
    Днес си смених CD чейнджъра на фиата(Fiat Stilo 1,9 jtd 2004г) но след като говключих ми иска четирицифрен код.Данните за чейнджъра са:
    Fiat OB 735392261 и M055860 от 04.11.2004,произведено е в Португалия.Можете ли да помогнете,за което предварително Благодаря.
    Също не знам къде ще намеря отговори,в раздел Автоелектроника ли ?Въобще съм нов член и не ми е ясно как се процедира.Ако някой желае да ме осветли да ми драсне няколко реда на електронната ми поща:bogdan_denev@abv.bg
    Поздрави:Богданов

    #2
    Здравейте
    Днес си смених CD чейнджъра на фиата(Fiat Stilo 1,9 jtd 2004г) но след като говключих ми иска четирицифрен код.Данните за чейнджъра са:
    Fiat OB 735392261 и M055860 от 04.11.2004,произведено е в Португалия.Можете ли да помогнете,за което предварително Благодаря.
    Също не знам къде ще намеря отговори,в раздел Автоелектроника ли ?Въобще съм нов член и не ми е ясно как се процедира.Ако някой желае да ме осветли да ми драсне няколко реда на електронната ми поща:bogdan_denev@abv.bg
    Поздрави:Богданов
    Опитай веднъж с код ​6928

    Коментар


      #3
      ккод за радиото на Fiat Stilo

      Опитай веднъж с код ​6928
      Благодаря ти bogoge,но не става.Вероятно това е кода защото го лолучих и от друг източник,и е пак същия 6928.Като го включа ми изписва"WAIT"и започва обратно броене за 1 минута(59,58,57.......0)след което ми изписва Radio Code ----.На мястото на тези тирета написвам цифрите на кода с бутоните 1,2,3,и4,и така си продължава само да свети.Някой може ли да помогне
      за което благодаря предварително.
      Поздрави: Богданов
      Последна редакция от Bogi72; 22.01.2020, 06:57.

      Коментар


        #4
        Благодаря ти bogoge,но не става.Вероятно това е кода защото го лолучих и от друг източник,и е пак същия 6928.Като го включа ми изписва"WAIT"и започва обратно броене за 1 минута(59,58,57.......0)след което ми изписва Radio Code ----.На мястото на тези тирета написвам цифрите на кода с бутоните 1,2,3,и4,и така си продължава само да свети.Някой може ли да помогне
        за което благодаря предварително.
        Поздрави: Богданов
        След като въведеш кода трябва да го потвърдиш с бутона SELECT.

        Коментар


          #5
          След като въведеш кода трябва да го потвърдиш с бутона SELECT.
          Здравей,begoge,това не го знаех и затова не е тръгнало радиото.След като го приложих просвирииии!ЕХ да си жив и здрав ,много ми помогна,хей имало и много много добри хора.
          Хиляди благодарности
          Богданов

          Коментар


            #6
            Здравейте,
            След като радиото просвири констатирах нов проблем,а именно не чете никакви дискове.След приемането на диска ми изписва"Reding disc и го изхвърля като изписва"check disc"
            Какво мога да направя при това положение ,ако може някой да помогне ще му бъда много благодарен.
            Богданов

            Коментар


              #7
              Здравейте,
              След като радиото просвири констатирах нов проблем,а именно не чете никакви дискове.След приемането на диска ми изписва"Reding disc и го изхвърля като изписва"check disc"
              Какво мога да направя при това положение ,ако може някой да помогне ще му бъда много благодарен.
              Богданов
              Почва се с почистване на лазера, ако не стане се прави настройка с потенциометрите на лазера, ако и с това не стане се сменява.
              Иначе слагаш аудио-CD, нали? Не CD с MP3-ки.

              Коментар


                #8
                Почва се с почистване на лазера, ако не стане се прави настройка с потенциометрите на лазера, ако и с това не стане се сменява.
                Иначе слагаш аудио-CD, нали? Не CD с MP3-ки.
                Здравейте,
                За какво почистване на лазера става въпрос,това не е ли операция в специализиран сервиз и ако не стане, кое се сменя,лазера ли или CD чейнджъра.Благодаря ,нали обясних по горе какво става когато вкарам най обикновенно CD.
                Богданов

                Коментар


                  #9
                  Здравейте,
                  За какво почистване на лазера става въпрос,това не е ли операция в специализиран сервиз и ако не стане, кое се сменя,лазера ли или CD чейнджъра.Благодаря ,нали обясних по горе какво става когато вкарам най обикновенно CD.
                  Богданов
                  Аз казвам какво се прави, вие ще си прецените в сервиз ли ще е или ще се пробвате сами. Лазера имах предвид, че се сменява. Макар, че на товлкова стара кола може да излезне по-евтино да се смени цялото нещо.

                  Коментар

                  Working...
                  X