Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат стило 1.6 гасне движение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат стило 1.6 гасне движение

    Аз скоро си купих Стило 1.6 газ/Бензин 103к.Имам същия проблем при загрят двигател изписва същите грешки и изгасва в движение. Понякога пали от раз понякога трябва да изчакам малко и след това пали. При първо палене сутрин или ако е студена паля и оборотите й падат и угасва. След повторно палене трябва да изчакам иначе придърпва като тръгна и гасне отново. Чета много във форума но темите са стари. Може ли някой да ми каже как е решил проблема си,защото до колкото разбирам е всеобщ. Благодаря предварително

    #2
    Emkasemka написа: Преглед на мнението
    Аз скоро си купих Стило 1.6 газ/Бензин 103к.Имам същия проблем при загрят двигател изписва същите грешки и изгасва в движение. Понякога пали от раз понякога трябва да изчакам малко и след това пали. При първо палене сутрин или ако е студена паля и оборотите й падат и угасва. След повторно палене трябва да изчакам иначе придърпва като тръгна и гасне отново. Чета много във форума но темите са стари. Може ли някой да ми каже как е решил проблема си,защото до колкото разбирам е всеобщ. Благодаря предварително

    Проблема е позицията на ЕКУ-то, много е близко до мотора и загрява. При теб най-вероятно има лоша връзка на някои от пиновете и затова ти прави проблем. Другия вариант е нещо да е изгоряло вътре. Ако е само до пиновете, се презапояват и се оправя, ако не, трябва ремонт или ново ЕКУ.

    Това, е ако е до лоша връзка:
    https://www.youtube.com/watch?v=J_oA3mcWqHo

    Коментар


      #3
      Благодаря. Ще я карам на майстор във вторник дано да е малкия дявол. Ще пиша пак за резултати.

      Коментар


        #4
        И за сега ядовете спряха. Преместиха компютъра и сега поне не гасне. А за придърпването при първо оалебе майстора каза че е нормално при коли на газ/бензин. Имало остатъчни газове или нещо такова обясни надявам се да си я карам спокойно вече

        Коментар

        Working...
        X