Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем Фиaт брава 1.6 16v бензин.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем Фиaт брава 1.6 16v бензин.

    Здравйте колеги.Нов съм във форума и ако нещо съм сгрешил моля да ме извините.Имам следния проблем и моля за ваща помощ.Имам един Фият Брава 1.6 бензин 16v 97година та колата започна да прави следния проблем както си караш светва червената лампа на дюзите и след две три минути колата гасне,спирам опитвам се да запаля не иска и какво ми направи впечятление че когато дам контакт помпата в резервоара не се чува.Изчаквам десетина минути и колата пали и продължава и това може да него направи цял ден.Според вас къде е проблема.

    #2
    Отиваш на диагностика и там ще прочетат грешките в компа.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Колега ходих на диагностика и казаха че няма никакви грешки и всичко е ок но този проблем пак си го има направили го веднъж след това цял ден може да не се повтори навеждаме на мисълта дали имобилайзера нещо не се бъзика.

      Коментар


        #4
        Шкембелан написа: Преглед на мнението
        Колега ходих на диагностика и казаха че няма никакви грешки и всичко е ок но този проблем пак си го има направили го веднъж след това цял ден може да не се повтори навеждаме на мисълта дали имобилайзера нещо не се бъзика.
        Щом светва дюзата има грешка, явно нямат подходящ уред за диагностика на тази кола.

        Коментар


          #5
          Колега сменяй веднага бензиновата помпа . имах същият проблем 2015г. 7 диагностики всички казваха ландра сонда , смених 3 и пак си седех по пътищата и чаках да мине време за да запали . смених проклетата помпа и край с проблемите. по сайтовете ги има за околу 70лв .

          Коментар

          Working...
          X