Резултати 1 до 4 от 4

Тема: Проблем Фиaт брава 1.6 16v бензин.

Проблем Фиaт брава 1.6 16v бензин.

Здравйте колеги.Нов съм във форума и ако нещо съм сгрешил моля да ме извините.Имам следния проблем и моля за ваща помощ.Имам един Фият Брава 1.6 бензин 16v 97година та колата започна да прави следния проблем както си караш светва червената лампа на дюзите и след две три минути колата гасне,спирам опитвам се да запаля не иска и какво ми направи впечятление че когато дам контакт помпата в резервоара не се чува.Изчаквам десетина минути и колата пали и продължава и това може да него направи цял ден.Според вас къде е проблема.

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Отиваш на диагностика и там ще прочетат грешките в компа.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Колега ходих на диагностика и казаха че няма никакви грешки и всичко е ок но този проблем пак си го има направили го веднъж след това цял ден може да не се повтори навеждаме на мисълта дали имобилайзера нещо не се бъзика.

Цитат Шкембелан написа: Преглед на мнението
    Колега ходих на диагностика и казаха че няма никакви грешки и всичко е ок но този проблем пак си го има направили го веднъж след това цял ден може да не се повтори навеждаме на мисълта дали имобилайзера нещо не се бъзика.
    Щом светва дюзата има грешка, явно нямат подходящ уред за диагностика на тази кола.

Тема: Проблем Фиaт брава 1.6 16v бензин.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •