Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Фиат Седичи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за Фиат Седичи

    Здравейте колеги, мисля да си закупя фиат седичи 4х4 бензин (2005-2008 )г. Моля за някакви мнения, какви проблеми да очаквам?

    Грешен раздел - преместена.
    Модераторски екип на www.fiatforum.bg

    #2
    Може да очакваш проблеми с двигател, малко електроника, окачване, силово предаване, интериорни щуротии. Лакът на боята за сега държи.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Карах 5 год.Сузуки SX 4 4х4 ,модел 2012г. и нямах абсолютно никакви проблеми.Продадох го на 70 000,без да е пипано каквото и да е.Всъщност,Сузуки-то е Седичи.По-скоро си купи Сузуки от по-нова модификация и ще ти е на парите на Седичи.Разликата като нови беше някъде 5-7к.и за това си взех Сузуки-то.
      Последна редакция от pavyan; 07.01.2020, 15:16.
      1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

      Коментар


        #4
        Карам такова втора година.За двигателя не съм съгласен с колегата по горе.Сузуки го дават за един от съвременните успешни икономични двигатели,универсален е и го слагат на много други модели.Разход 5-6 извън града а вътре 7-8л.,което за този автомобил си е добре.Лесен и удобен за каране не е от пъргавите машинки но не е и състезателен автомобил.Като минус предната греда на стъклото малко пречи на видимоста на ляв завой,сравнитенло малък багажник и...сменях една гарнитурка,която тук никой не ми предложи.Не е скъпа но търсенето и доставката бяха от чужбина.

        Коментар


          #5
          Проблеми може да очакваш като със всеки друг автомобил,всичко е до късмет.Моторът е на Сузуки и за мен тези 107 кс.са малко за автомобил който върти кардан,средед деференциал и два моста.Карал съм за проба бензиново и на базата с дизеловото което карам е направо умряло.Както е казал колегата багажникът е малък,но за сметка на това е удобно за каране и е високо и е доста здраво като окачване.Електрониката зимата на сняг сработва много добре и е доста проходимо.За разходът не мога да коментирам ,но този който е дал колегата според мен е нереален и е по нисък от каталожният.Както по горе е споменато Сузукито е същият автомобил само брандът е различен.Съветвам те да намериш да седнеш да покараш и тогава да решиш това ли е твоята кола.Ако те интересува нещо за дизеловата версия ще ти отговоря.
          Последна редакция от milen11; 08.01.2020, 22:49.
          Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

          Коментар


            #6
            Здравей колега. От една година карам такова. Имам основно положително мнение за автомобила. Няма някакви грандиозни проблеми. Електрониката е много малко и почти няма кое да се развали по нея. Има компщтър за двг и по климатроника. Друга електроника няма, образно казано Има голямо значение къде и как ще караш автомобила. Ако е основно градско ти препоръчвам бензинов двигател. Бързо загрява и няма да имаш проблем с ЕГР и ДПФ. Ако ще е повечко извън града определено дизела, заслужава си. При бензина си мисля, че е по-добре да търсиш фейслифта. Там бензиновият вариант е 120 к.с. и ще се държи по-адекватно от старият 107 к.с.
            Ако имаш по-конкретни въпроси питай.

            Коментар

            Working...
            X