Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 17 от 17

Тема: Казус със съсед

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    На мен пък ми е приятно, комшията отгоре като емне жена си. Чува се, все едно я мандръса у нас
    Само дето една вечер се сетиха за тая работа към 4 сутринта, та ме събудиха...
    Като се нанеса за постоянно ще видя как е положението. Но в блок си се чува.
    Почти цял живот, от 18-тата ми година насам съм живял в различни блокове, не съм имал никъде проблеми със съседи.
    Само в една квартира една баба съседка си беше наумила, че заради моя климатик на нея в гардероба ѝ се навлажнявали дрехите... ама не ѝ обръщах внимание.

Фиат фанатик Аватарът на D. Stanev
    Регистр. на
    17.09.2009
    Персонажът описан от колегата sugarboy е от уязвима категория лице, което може да му се намекне. Една жалба в полицията срещу него като начало ще свърши работа. Един наш съсед след 50 години (откакто е построен и населен блока) се сетил, че на неговия нотариален акт пишело "мазе №1", понеже той е в апартамент №1 и подал жалба срещу нас, че неправомерно му ползваме мазето... А редът на мазетата не е установен - на някои от тях има номера, на други не. За жалост на нашето имаше с блажна боя 1, което не съм сигурен дали значи мазе №1, а освен това неговия апартамент е от другата страна на входа (от дясно, а нашето мазе е от ляво). След въпросната жалба (до прокуратурата), идваха полицаи да разпитват съседи, кое какво е, показвахме им мазетата, разпитвали са съседите за нас какви хора сме, създаваме ли проблеми и пр.
    Та мисълта ми е - една жалбичка и ще почнат едни разпити, едни чудесии и е вероятно, ако човекът е малко от малко усетлив и държи на работата си, да се вземе в ръце и да престане. Проблемът е, че голяма част от полицаите имат психопатна деформация на психиката и не подлежат на коригиране. Дано съседът да не е от тях.
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Щом е полицай, тактично му кажете, че ако продължава да ви създава проблеми, ще пуснете жалба.
    Това нещо много сериозно може да му се отрази на кариерата, не го правете, просто тактично да ходи да си гледа работата.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол
    Регистр. на
    16.12.2006
    Проблемът е, че човекът е и двуличен. Понеже малко след случката имахме събрание на входа, където бях намислил да обърна внимание на съседите върху претенциите за шум. Те пък взеха, че ме избраха за домоуправител. Така, като още по-отговорен гражданин, бях решил след събранието да го извикам, да говорим, дори да го питам кога не си е вкъщи, че да си довърша ремонта, но той се изниза. Методично отбягва всякакъв разговор. А дори и гласува за мен за домоуправител. Аз никога не бих гласувал за него, въпреки че не съм злоблив, но не съм и двуличен.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Може пък да е дошъл от село, дай му време да свикне с особеностите на етажната собственост
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Цитат M5kov написа: Преглед на мнението
    Може пък да е дошъл от село, дай му време да свикне с особеностите на етажната собственост
    На село сигурно ремонти не се правят... Като са полицаи си мислят, че са нещо повече от другите... Да слезат малко на земята и да излязат от транса.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Цитат Immortal написа: Преглед на мнението
    На мен пък ми е приятно, комшията отгоре като емне жена си. Чува се, все едно я мандръса у нас
    Само дето една вечер се сетиха за тая работа към 4 сутринта, та ме събудиха...
    Като се нанеса за постоянно ще видя как е положението. Но в блок си се чува.
    Почти цял живот, от 18-тата ми година насам съм живял в различни блокове, не съм имал никъде проблеми със съседи.
    Само в една квартира една баба съседка си беше наумила, че заради моя климатик на нея в гардероба ѝ се навлажнявали дрехите... ама не ѝ обръщах внимание.
    еми човека си мандръса - нищо не може да му кажеш хаха
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Казус със съсед

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •