Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем педал Fiat Marea 1.9 jtd

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз помпа лично не съм сменявал, още повече от друг модел. Просто ти казвам, че по каталог излизат еднакви.
    На второ четене по OEN номер наистина помпата излиза еднаква за всички модели Мареа. Ама вече за ход на буталото и други подробности не мога да ти кажа.

    На твое място бих си взел нова, защото не бих правил компромис със спирачки. А и не са скъпи.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #17
      Помпата е една и съща за една дузина коли от 1.4 бензин до 3.0 V6.
      Дизеловата Мареа има доста чувствителни спирачки спрямо бензиновата поради наличието на вакуум помпа.
      Не разбирам какво не ти харесва.
      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

      Коментар


        #18
        Смених помпата и всичко заспа,нооо след като обезвъздуших нея и лягам до задно дясно и гледам целия апарат в спирачна течност и при натискане на педала сълзи!Колата за 1000км преход не е мръднала спричната течност от казанчето...Та,поблемът е бил явно в апарата.

        --- Автоматично слети последователни мнения ---

        Сега понеже разбрах,че апаратът е проблема реших да видя какво му е.Оказа се,че резбата за обезвъздушаване е развалена...Понеже ми писна с този модел апарати,защото купувам вече 3-ти апарат втора ръка,а никой не се наема да го отвори като блокира механизмът на ръчната се чудя какво да правя.До Плевен намерих една Мареа седан 2.4 тд 125, но апаратите са друг вид.Та,въпросът ми е дали ще стане да взема целия апарат(които работи безупречно) от мареата 2.4 тд със супортите и да с иги монтирам към моста на моята мареа(с мост от 2.0 20в)?

        Коментар

        Working...
        X