Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радиото свири когато иска Крома 1,9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Радиото свири когато иска Крома 1,9

    Здравейте колеги,
    Имам приятел с крома с обикновено радио.радиото свири когато си иска.при палене на колата светва,изписва станцията ,но не свири.Според него понякога свири,понякога не.не може да установи причините.Няма как да му помогна като разменим панелите,защото моята Крома е с навигация.
    Моля ако някой е имал подобен проблем да сподели.Нямам представа дали този модел без навигация има колона отзад в багажника и дали проблемът не е от нея или проблем прави самото радио.
    Ланча Капа 2,0 VIS
    Фиат Крома 1,9 multijet 185 к.с. ремап

    #2
    Здравейте колеги,
    Имам приятел с крома с обикновено радио.радиото свири когато си иска.при палене на колата светва,изписва станцията ,но не свири.Според него понякога свири,понякога не.не може да установи причините.Няма как да му помогна като разменим панелите,защото моята Крома е с навигация.
    Моля ако някой е имал подобен проблем да сподели.Нямам представа дали този модел без навигация има колона отзад в багажника и дали проблемът не е от нея или проблем прави самото радио.

    Може да започнете от кабелите и буксите, на мен ми звучи като лоша връзка някъде.

    Коментар


      #3
      Или някой кабел за говорител да прави късо и ако радиото има защита да сработва. Най-лесно ще е да се извадят буксите на говорителите една по една и ако при изваждане на задна дясна да кажем примерно, другите три засвирят проблема е там. Предполагам говорителите са във вратите и ще е най-лесно да се развият преходниците.

      Поздрави
      Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
      Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

      Коментар

      Working...
      X