Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Работи на 3 цилиндъра - Браво 1.2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Работи на 3 цилиндъра - Браво 1.2

    Здравейте фенове и не чак толкова фенове,
    от вчера имам проблем с работата на двигателя (Браво 1.2 бензин 82б, дек.2000 г), работи по-често на три цилиндъра. Маже да е отново свеща на 4-ти цилиндър или някой кабел. последно въпросната свещ ми правеше парчета лятото, почистихме я и тръгна пак, сега пак почна на три цилиндъра , Днес трябва да я видя тази свещ отново. а може да е и някой кабел. че път ме чака в събота.

    та да попитам за мнение. от най-евтините марки запалителни кабели и свещи кои са за предпочитане, че няма стотинки ( заводските са им бош и марели.

    преди години беше, един от кабелите беше здал багажа и тогава един човек от автоморга в сф ми прати по куриер и си работеше ок после.
    локация вече Пещера - Пловдив.

    Грешен раздел - преместена
    Модераторски екип на www.fiatforum.bg
    Имам Fiat Bravo 1.2 бензин, декември 2000 g. + standartnite "ekstri".

    #2
    Здравейте фенове и не чак толкова фенове,
    от вчера имам проблем с работата на двигателя (Браво 1.2 бензин 82б, дек.2000 г), работи по-често на три цилиндъра. Маже да е отново свеща на 4-ти цилиндър или някой кабел. последно въпросната свещ ми правеше парчета лятото, почистихме я и тръгна пак, сега пак почна на три цилиндъра , Днес трябва да я видя тази свещ отново. а може да е и някой кабел. че път ме чака в събота.

    та да попитам за мнение. от най-евтините марки запалителни кабели и свещи кои са за предпочитане, че няма стотинки ( заводските са им бош и марели.

    преди години беше, един от кабелите беше здал багажа и тогава един човек от автоморга в сф ми прати по куриер и си работеше ок после.
    локация вече Пещера - Пловдив.

    Грешен раздел - преместена
    Модераторски екип на www.fiatforum.bg

    Колега, не съм сигурен какво разбираш под евтини, но ако целта ти е да спестиш максимално, вземи каквито има в магазина и гледай да не попаднеш на ментета. Тоест да не са китайска реплика на някоя от популярните марки. Като гледам не си на газ, така че всяка свещ отговаряща на изискванията за товя мотор ще стане. За кабели те съветвам да не пестиш прекалено, но това ти ще си го прецениш. Късмет!
    Последна редакция от JTR; 10.12.2019, 21:07.

    Коментар

    Working...
    X