Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премигва лампа на маслото Фиат браво 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    То от толкова питане, разпитване и събиране на мнения, да се очаква следващата тема - търся нов двигател, че на този му стана нещо.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #17
      Здравейте колеги.Да не викам дявола но днес сутринта и аз забелязах лампата на на маслото да свети за 2-3 сек след като запалих.Я кажете от къде да я намеря тази гумичка,да я сменя за всеки случай.Може и налично за да не е реклама.Благодаря .
      П.п. със 5х40 репсол е моята.С това е карана и от предишния собственик.
      Bravo 2.0 Multijet 165 2009

      Коментар


        #18
        Купи я от където искаш. Вече я има и като неоригинална част.
        71749352
        576.580
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          Много благодаря.Със номера излезна на Стамболииски в магазина.Ако мога ще кача снимки при смяната,че инфото за 2.0 165 е много оскъдна
          Bravo 2.0 Multijet 165 2009

          Коментар


            #20
            Здравейте, за да не отварям нова тема ще попитам тук. При фиат freemont с двигател 2.0-170к.с.дизел мисля, че въпросното уплътнение е същото, нека някой по запознат да каже. Проблема е, че при смяна на масло исках да я сменя профилактично, за сега нямам проблем, но от сервиза ми казаха, че без да свалят ск.кутия няма как да свалят картера, ако някой вече го е правил ще помоля за инфо, така ли е. Колата е автоматик,2016г.,ако има значение. Мерси!

            Коментар

            Working...
            X