Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акумулаторен ъглошлайф, мнения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Акумулаторен ъглошлайф, мнения

    Колеги,

    Гледам в брошурата на една от веригите има акумулаторен ъглошлаиф за 250 лв. Общо взето не ми е наложителен на живот и смърт, но все пак би ми бил от полза. Имам и винтоверт със същата батерия, така че мога да увелича времето на работа както на едната машинка, така и на другата. Питането ми е, има ли някой такова животно, как се справа с рязането на истински метал? За первази и шпилки ще се справя си мисля, нямам идея да режа железопътни релси, но все пак ако се наложи да срежа 3-4 мм ламарина или стоманен профил, дали ще успея

    Всякакви мнения са полезни, особено ако съпоставим нещото с най-евтините варианти на кабелни ъглошлайфи, цената му е 4х.
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    #2
    Ако си доволен от винтоверта, вземай ъглошлайфа без да се чудиш. Едва ли ще ти се наложи да режеш релси, а каквото може да срежеш с кабелен ъглошлайф от същия клас, ще успееш и с акумулаторния. Друг е въпросът колко пъти трябва да зареждаш батерията, но пък нали ще имаш две.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #3
      От винтоверта съм изключително доволен. Вече повече от 2 години работи, е не го ползвам всеки ден, но мога да кажа че доста кухни и мебел е сглобил. Да трудно му е да дупчи в панел, но с тухлените стени се справя идеално.
      Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
      Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

      Коментар


        #4
        Винтоверта е за винтове и с него не можеш да направиш дупка за дюбели. Работил съм с акумулаторен перфоратор и останах приятно изненадан как пробива дупки. Вярно, няма тази сила както на кабелния, но пък ударите са много по-чести и си работи.
        Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

        Коментар

        Working...
        X