Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оригинална навигация на Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оригинална навигация на Fiat Bravo

    Здравейте
    Загледал съм едно Bravo, което има оригинална (според мен) навигация. Какво ви е мнението за нея? Работи ли изобщо адекватно или е "само за украшение"? Гледах няколко модела в интернерт, но са с Андроид и най-вероятно нямат нищо общо с оригиналната. Понеже това ще е първия ми италиански автомобил, какво ще кажете за 1.9 multijet 150 коня? Прочетох във форума, основно положителни мнения, но не пречи да получа и още информация за него.
    Поздрави
    Прикачени файлове

    #2
    Аз от 10 месеца съм собственик на такова Браво ,само че с двигател 120 коня и 8 клапана.Страшно съм доволен,като досега съм карал предимно фиати на бензин.Тази навигация мисля че е по-зле от най простата навигация на телефона ти. За това Браво което си харесал пише разни работи за разни вихрови клапи дпф и скоростна кутия ако е М32.

    Коментар


      #3
      kiriluz1 написа: Преглед на мнението
      Аз от 10 месеца съм собственик на такова Браво ,само че с двигател 120 коня и 8 клапана.Страшно съм доволен,като досега съм карал предимно фиати на бензин.Тази навигация мисля че е по-зле от най простата навигация на телефона ти. За това Браво което си харесал пише разни работи за разни вихрови клапи дпф и скоростна кутия ако е М32.
      Принципно са с 6 степенна скоростна кутия, не знам дали точно тя е с тази модификация. Вихровите клапи и дпф са си типични неща за дизела, не мисля че има за какво да се притеснявам. Клапите могат да се заменят със тапи и проблема с тях е решен.

      Коментар


        #4
        Могат, ако не са минали вече през двигателят.
        Както на 8 от 10 коли поне една клапа е минала.
        На 120 коня няма как да стане тази беля.
        1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

        Коментар

        Working...
        X