Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акумолатор- Фиат Пунто 1.9 JTD?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Акумолатор- Фиат Пунто 1.9 JTD?

    Здравейте!
    Предполагам, че и други са се сблъсквали с този проблем?! Старият акумулатор- 62 ампера, сдаде багажа и реших да взема нов с по- висок ампераж. Оказа се обаче, че гнездото е доста по- малко и акумулатор от 72 или 74 ампера няма как да се вмести вътре.Единствено пасват размерите на акумулатори 45 ампера, което пък според мен е абсурдно! В края на краищата сложих един 60 ампера със стартов ток 600. Както и стария, така и този се напъхват едвам на предвиденото за това място! Въпросът ми е- какви акумулатори се препоръчват от производителя и фабрично какви са поставяни в автомобила?
    Последна редакция от El_Canastero; 02.12.2019, 11:11.
    Fiat Punto 1.9 JTD II 188/188FL

    #2
    El_Canastero написа: Преглед на мнението
    Здравейте!
    Предполагам, че и други са се сблъсквали с този проблем?! Старият акумолатор- 62 ампера, сдаде багажа и реших да взема нов с по- висок ампераж. Оказа се обаче, че гнездото е доста по- малко и акумолатор от 72 или 74 ампера няма как да се вмести вътре.Единствено пасват размерите на акумолатори 45 ампера, което пък според мен е абсурдно! В края на краищата сложих един 60 ампера със стартов ток 600. Както и стария, така и този се напъхват едвам на предвиденото за това място! Въпросът ми е- какви акумолатори се препоръчват от производителя и фабрично какви са поставяни в автомобила?
    За кое пунто става върос? И кой 1.9 JTD, година, кс?

    Коментар


      #3
      Фиат Пунто е колата- 1.9 JTD, 86 коня, 2002 година.
      Fiat Punto 1.9 JTD II 188/188FL

      Коментар


        #4
        El_Canastero написа: Преглед на мнението
        фабрично какви са поставяни в автомобила?
        48Ач.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар

        Working...
        X