Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неработещи управление на прозорците

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Неработещи управление на прозорците

    Здравейте колеги. Става въпрос за Фиат Пунто Мк1 ТД двигател 1.69-1.70 (различно го дават). Спря изведнъж да работят копчетата от към шофьорската страна. Стана изведнъж. Дори не светят. Не може да се контролират нито шофьорско,нито пасажерско. Копчето на пасажерския функционира без проблем. паркирах колата на обяд с работещи копчета и вечерта вече не бачкаха. Не се чува цъкане на моторчето. Механизмите са смазани есента . Двигателчето си работи на директни 12в... Проверени са релетата под жабката..едното е жълто и е за централното...преди имах подобен проблем и като размърдах ибпочитих релвтонсе оправи но тогава не работеха всички бутони... И двете релета съм ги отварял и няма нагар по контактните пъпки ... Кабелите в маншона м/у вратата и купето са си здрави... И двете врати си имат централно .. бутоните са сменяни. Имам три различни и трите са пробвани.... Ще съм благодарен за съвет . Не знам вече къде да търся.... Доста контактен спрей излях върху всичко що е свръзка + леко и шкурка.... Също така едното реле (сивото) на контакт затваря и си стой постоянно затворено.Казвам това понеже жълтото реле знам за какво е но не и това....

    #2
    Поне да не виси без отговор ,че е малко кофти :D проблемът беше в пиновете на буксата между вратата и купето

    Коментар

    Working...
    X