Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Blue and me музика от USB?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    vi4444o написа: Преглед на мнението
    Колега stani, много полезен пост, за хората които имат Blue and me! Май сме горе долу от едно поколение, като ти гледам плейлистата !

    Хех, може би. Аз съм 91-ва година.

    Може би само Low Level формата + форматиране към FAT32 свърши работата. Днес качих песни извън плейлиста и си свирят.

    Коментар


      #17
      Оооо , 91-набор? Малък си, аз мога да съм ти баща .
      Fiat Punto 1.1 55 к.с. LPG '96 EX
      Alfa Romeo 146 1.9 JTD '99
      Fiat Croma II 1.9 M-Jet 8V

      Коментар


        #18
        vi4444o написа: Преглед на мнението
        Оооо , 91-набор? Малък си, аз мога да съм ти баща .
        Предположих

        Коментар


          #19
          Привет,
          честито за колата и да си я караш със здраве и без никакви ядове! И аз като теб от няколко дни взех Punto EVO 2011 и имам абсолютно същият проблем. Исках да направя ъпдейт... не тръгва. Смяна на език (Немския е нещо ужасно) - пак не тръгва. Музика... не тръгва. Днес си поиграх да поровя из гугъл, най-честите съвети бяха да се откачи клемата на акумулатора за 10-на мин. Пак няма резултат. Като имам повече време ще си поиграя с варианта описан от теб. Иначе блутуут-а си работи без проблем. А някакъв напредък с ъпдейтването или смяната на езика?

          Коментар


            #20
            Здравей ползвам USB записал съм песни но при пускане върти едни и също.Искам да ми помогнете как да премахна тези филтри и да си пуска всичко което съм записал във Флашката. Колата е Фиат Крома. Изчетох ръководството но не ми стана ясно. Влизам и в менюто отивам на категории давам всички и пак си пуска каквото си реши.Click image for larger version

Name:	s-l640.jpg
Views:	2
Size:	15,3 KB
ID:	2099217
            Последна редакция от TYY01; 11.09.2021, 22:16.

            Коментар

            Working...
            X