Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джантите опират в спирачния апарат Fiat bravo 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джантите опират в спирачния апарат Fiat bravo 1

    Здравейте,имам следния проблем и се надявам да ми помогнете.
    Смених си летните гуми със зимни,които са ми на джанти
    Тези джанти ги ползвам вече 8 години
    Преди няколко месеца смених дискове и накладки и сега слагам зимните гуми и джантите опират в спирачния апарат,не съм имал до сега този проблем.
    fiat bravo 1.9 jtd

    #2
    Същия проблем имах и аз наскоро когато сменях на моя фиат мареа дискове и накладки. Сложих новите дискове и накладки сглобих всичко и колелото не помръдва. Като се загледах установих че джантата задира в спирачния апарат. Върнах старите накладки никакви проблеми. Оказа се че новите накладки не лягат хубаво в спирачния апарат. От това апарата излиза навън и опира в джантата. Не можеш да разбереш докато не монтираш джантата. Трябваше да изпиля леко ръбчето на новите накладки и всичко заспа. Почти съм убеден, че при теб е това.
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Благодаря ти колега
      Аз лично мисля че железните ми джанти не са от fiat bravo,а просто стават и дълбочината е различна
      В края на джантата преди борда при мен е заобиколено от правоъгълници,а гумаджията ми каза че трябва да са с кръгове
      fiat bravo 1.9 jtd

      Коментар


        #4
        И е бил прав.погледни и с какво ЕТ са двантите.По спомен на моето бяха със ЕТ35 или 37 ако са със по голямо означава че джантата ти е изнесена на вътре.
        Последна редакция от ivan77; 07.12.2019, 23:04.
        STILO 1.4 16v.

        Коментар

        Working...
        X