Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за заваръчни хасково

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за заваръчни хасково

    Някой с опит с фирма ТАГ еоод Хасково.искам да си взема телоподаващо или тиг апарат.искам да прави хубав шеф ,като този от дясно Click image for larger version

Name:	Screenshot_2019-11-21-20-19-08.jpeg
Views:	1
Size:	229,4 KB
ID:	2170397

    #2
    Хубавия шев зависи много от заварчика.Снимките са малко подвеждащи,на лявата е плюто с телоподаващо,дясната е с аргон,и се иска доста опит за такава заварка.Хасковските изделия не ги знам,аз купих телоподаващо дел160 селфконтрол с електрожен и съм доволен
    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

    Коментар


      #3
      Отскоро съм с техен апарат 220А комбиниран с електрожен и мога да кажа че за ценовия си клас апарата е много добър , но ако тръгна да го сравнявам със старото КЕМПИ просто разликата е огромна . Иначе вече удържа едно издевателство с пълна мощност 80 минути на дебел шев без да изключи което само по себе си означава че става
      koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

      Коментар


        #4
        Те бяха еко и селф контрол май едните са по скъпи.прави ли хубав шев

        Коментар


          #5
          Ако под хубав шев разбираш да не прекъсва дъгата - да . А иначе визуалната красота зависи от заварчика все пак
          koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

          Коментар


            #6
            Като син на заварчик с огромен стаж - да дам и моето мнение - шева зависи почти само от уменията на заварчика. Колкото и да ме е учил баща ми, колкото и да ми го е набивал в главата - неговия шев винаги е много по-добър от моя - без клепане, без шупли... с еднакви устройства и еднакви материали.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              Дясната картинка е аргонова заварка и с телоподаващо /тиг/ и татко му на Женшен не може да го напрай. Земи си каквото душа ти сака телоподаващо като гледаш ампеража в зависимост от това колко дебели железа ще заваряваш
              LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
              ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

              Коментар


                #8
                Не подценявай татко му на женшена От години си има телоподаващо с аргон ... само дето вече не знам за какво му е.
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  Ако прави като заварка номер 1Click image for larger version

Name:	Screenshot_2019-11-21-20-20-42.jpeg
Views:	1
Size:	237,8 KB
ID:	2098715 директно го взимам dell 160 self controla,а за tig заваряване какво ще ми препоръчате
                  Последна редакция от banko; 26.11.2019, 20:53.

                  Коментар


                    #10
                    Даже и по-хубава заварка прави,електрожена го пробвах с 2,5 стомана,работи.За аргон не мога да кажа нищо
                    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                    Коментар


                      #11
                      Това дето си показал са шевове правени от таткото на Женшена с един и същи апарат но с различни настройки и с лява и дясна ръка.Също така всички шевове са ТИГ заварки демек Тел Инертен Газ или казано с телоподаващо. Ако искаш да прайш десния шев от най-горната картинка треа си купиш ВИГ апарат /Волфран Инертен Газ/ или дет му викат ''аргонова заварка'' На ТИГ апарат /телоподаващо/ ако му вържиш аргон вместо въглероден окис пак е заварка с инертен газ в защитна среда но визията и качеството са по-други. Не съм заварчик но 20 год. бачкам в www.biomashin.com a напоследък дори имаме майсторчета от Асково.
                      LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                      ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                      Коментар


                        #12
                        Янко,тва делл 160 верно ли може впоследствие да се надгради до аргонов апарат за виг заварки,онези с припоите

                        Коментар


                          #13
                          Може,изпращаш им машинката и доплащаш нещо,но не се заинтересувах какво точно се прави защото имам електрожен с функция аргон.Най добре им звънни,те ще ти обяснят всичко
                          FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                          Коментар

                          Working...
                          X