Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти 16" от Стило на Ланча Делта 3 - възможно ли е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти 16" от Стило на Ланча Делта 3 - възможно ли е?

    Здравейте, понеже нямам комплект джанти за зимните гуми, дали ще мога да ползвам джанти от Стило, гледам намират се и не са скъпи. 16" метални не намирам никъде или искат повече от на алуминиевите. Джантите от Стило са 7J/16" - ET41, на делтата съм с 7J/17" - ET31 - би трябвало да нямам проблеми. Харесал съм от друг град и не мога да тествам нищо, мисля, че на новото браво, които са със 17 е същото, до колкото четох - 16ката ще е ок, 15 е невъзможно понеже ще удари в спирачния апарат - не го мисля това. Има ли проблем с разликата в ЕТ? Какъв е размерът оригиналният на браво 2 - 16"?
    Разгледах форума на Ланча, то няма кой да те припсува даже там Нали идеалният размер за гуми 16" на стило/браво 2 е 205/55, карам в момента с 225/45/17 и очите са ми на 4 постоянно за шахти, неравности и не знам си какво, за зимата поне искам да намеря 16?
    Кой каквито размишления има да се включва, още не съм ги купил, ни гуми, ни джанти
    кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
    кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

    #2
    Колкото е по-малка цифрата на ЕТ толкова е по изнесена джантата навън и обратно по голямо ЕТ -джантата е навътре.https://www.wheel-size.com/
    Маренго 1.9Jtd-110 2002

    Коментар


      #3
      Знам какво е технологичното обяснение, но въпросът е какво би станало напрактика )
      кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
      кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

      Коментар


        #4
        Би трябвало да стават,аз на Делтата и взех от Либра а те са еднакви с Стилото..
        ex. punto elx 1.2i
        Lancia Libra 1.6

        Коментар


          #5
          Визията ще е отврат.

          Коментар


            #6
            VALIO_RACING написа: Преглед на мнението
            Какъв е размерът оригиналният на браво 2 - 16"?
            Виж в колоната RIMS, там са всички размери на джантите при Fiat Bravo 2.
            https://www.manualslib.com/manual/94...age=230#manual
            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

            Търси се..

            Коментар

            Working...
            X