Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Метанова уредба/ROMANO/-пълна пали трудно.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Метанова уредба/ROMANO/-пълна пали трудно.

    Здраве желаем на всички, малък досаден проблем.Метанова уредба Романо, монтирана на Кия Сийд, 1.4 -100к.с, работи чудесно, но когато заредя бутилките до горе, и не използвам автомобила за по дълго време(4-5 часа нагоре), колата пали трудно...и другия вариант зареждам до горе, минавам 50км, и след това я оставям за 12 часа, пали без проблем.
    И така сега се чудя в какво да се хвана?
    Е ТВА Е КОЛАTA

    #2
    Почваш от бутилката. Мисля, че това е ясно.

    Според мен проблема е в сондата или по-точно в нивомера на сондата.
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      Слав написа: Преглед на мнението
      Почваш от бутилката. Мисля, че това е ясно.

      Според мен проблема е в сондата или по-точно в нивомера на сондата.
      К'ъв нивомер, какви 5 лева!?На метановите уредби датчика за количество на метана е датчик за налягане.Намира се на редуктора/изпарителя.Според мен не му държи клапана на изпарителя.Нов изпарител!
      OVB X18XE1 седан+ГИ

      Коментар


        #4
        Остави...

        Спал съм. Бях убеден, че говори колегата за Пропан бутан...имах същия проблем с бутилката ми на Пропан бутан и изобщо не ми е стигнало до главния, че е писал за метанова уредба.
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Съгласен съм за, клапана на изпарителя, но след смяната му с нов, проблемчето си остана, а изпарителя е готин RomanoCNG, модерна работа. Не ми се захфърля, мисля нещо за ремонтен комплект, пък после ще видим.
          Е ТВА Е КОЛАTA

          Коментар

          Working...
          X