Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Airbag(s) проблем! Fiat Stilo 1.6 16v 2002

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Airbag(s) проблем! Fiat Stilo 1.6 16v 2002

    Здравейте колеги, изчетох всичко, което намерих във форума по темата, но не открих нищо. Нищо свързано с моят проблем, който дори и аз не знам какъв е. Тук във форума намерих теми за проблеми с кантара на пасажерската седалка, но смятам, че моят проблем не е такъв.(прилагам снимка)
    Колко е Stilo 1.6 2002г., а проблема е следният: На таблото свети airbag-a и грешката за него и не се скрива.При всяко палене е така. Закачихме колата и излизат следните грешки - (снимка). Ще се радвам,ако някой може да ме насочи къде да търся проблема, защото наистина не знам. Извинявай се, ако темата ми не е на правилното място. Благодаря на всички!

    #2
    https://aslpic.com/rISio5ag

    Коментар


      #3
      Имах Стило и при мен беше така: Под предните седалките се намират кабелите за кантара. При мен, за всяка седалка беше поставен малък резистор, явно за да се избегне проблема с индикатора на аербега на таблото. Огледай тези кабели и буксите под седалките. Също така, има букси за аербега и в багажното отделение, зад корите, които се махат когато се сменят крушките на стоповете.
      Последна редакция от RoPa; 14.11.2019, 11:11.

      Коментар


        #4
        колега и аз имам проблем с airbeg-a на таблото ми изписва грешка Airbag Fallure,заведох е на диагностика и пише грешка Д602 няма сигнал за централния модул.прикачам снимка от диагностиката ако си решил проблема може ли да споделиш какво е и аз да направя.
        Click image for larger version

Name:	78619205_726622067818350_586539258135707648_n.jpg
Views:	2
Size:	232,2 KB
ID:	2098745

        Коментар

        Working...
        X