Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изолиране на компютър от Интернет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    jenshen73 написа: Преглед на мнението
    Единствено и само ако живееш на село и използваш интернета да четеш форума и фейсбук. За работа, когато трябва да разчиташ на безпроблемен нет - не става. А ако си като мен с над 30+ активни точки за достъп и тотално изцапан ефир - и свободните канали не вършат работа. Дори не споменавам ако тряба да прехвърляш големи файлове по локална безжична мрежа каква мъка е. Разбира се на вкус и цвят ...
    Извинявам се, че съм се запънал, съжалявам ако съм накърнил нечие его. Ще се постарая да не се повтаря.
    Ми ние в работата ползваме Wifi и ни върши работа за "работа". Офиса, в който аз работя, се намира в центъра на града, заобиколени сме от десетки други Wifi мрежи, но въпреки това нашите си работят добре. Наистина има места, на които не е удачно да се ползва Wifi, но това са рядкости. Аз лично нестабилен Wifi от читава техника нямам спомен да съм имал в близките няколко години. Сега, ако спора е за Wifi от dlink рутери за по 2.50лв бройката си прав, не винаги са особено стабилни.

    Коментар


      #32
      Принципно с горното си мнение приключих темата, но ще ти дам пример, щом желаеш, поне от моята работа - лаговете на WiFi ми я тровят. И понеже доста от хората тук във форума знаят с какво се занимавам - през ръцете ми са минали доста рутери през годините. В момента баланса за WiFi/LAN съм го намерил в един много смотан рутер с гигабитови портове. WiFi покрива апартамента, телефони и други безжични устройства са си там, компютрите на GB LAN. Това, че аз не харесвам WiFi не трябва да е основополагащо мнение. Доказал съм за себе си, че не ми върши работа в критични моменти, а да се ядосвам в повече, когато вече съм ядосан - не ме устройва.
      И пример не от моя балкон - къща строена преди 10 години без предвидена свръзка между 3те етажа, но с желание за Интернет и на 3те...
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар

      Working...
      X