Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нагревател задно стъкло Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нагревател задно стъкло Стило

    Здравейте! От 2 месеца съм притежател на фиат стило 1,9 JTD мултивагон 80 коня и много ми харесва. Но имам следният проблем - фиата е с климатроник и бутона за отопление на задното стъкло не може да се включи само той, а се включва заедно с този за обдухване на предното стъкло. Също така когато е включен нищо не става - отоплителя на задното стъкло не го нагрява, както не се нагряват и страничните огледала. Бушон F40 е здрав. Така ли трябва да работи, или се включва само при отрицателни температури?

    #2
    Работи винаги, без значение дали са положителни или отрицателни. Целта е да помогне за премахване на влага отвътре, а не на лед. Потърси проблема в окабеляването, там където кабелите преминават от купето към вратата. Друго слабо място може да е мястото на залепване на металната планка към стъклото. Провери дали има напрежение 12 волта на клемите на нагревателя при включен бутон.

    Коментар


      #3
      Че то всичко е скрито, клемите на нагревателя не се виждат, къде са?

      Коментар


        #4
        На средата на стъклото по височината му и в двата края по ширина. Ще трябва да разглобиш корите, неизбежно е.

        Коментар

        Working...
        X