Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зимни гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Зимни гуми

    Колеги,с какви зимни гуми карате?Дайте мнение за гуми- средна хубост.Благодаря!
    STILO-2003-115 HP-JTD Power
    Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

    #2
    Средна хубост - 100-110 лв за гума. Само хубост - 60 лв надолу, а много хубост - 60 лв нагоре.
    Ако питаш за марка, мнения много и различни. Аз съм заложил на гудиър, като зимните, които ще сложа скоро са на 5 години, като 4 от тях съм ги карал целогодишно и няма проблем да ме изкарат и тази зима. Но аз не навъртам много километри, около 12-15 хиляди годишно.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #3
      В момента в Метро имат съвсем пресен DOT зимни гуми GISLAVED, произведени във Франция, на много примамлива цена. Аз лично бих си взел, ако ми трябваха. Имам летни Gislaved и съм много доволен вече 3г. Чувал съм, че и зимните им са доста добре за парите си.
      Dacia Duster 1.6 4WD

      Коментар


        #4
        Благодаря!
        STILO-2003-115 HP-JTD Power
        Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

        Коментар


          #5
          На Бравото си сложих две зимни отпред и две летни отзад Барум . Изкарват около 4 години при пробег около 15 хиляди км на година. Така бях и със старото Стило. Гумите в Метро са на изгодна цена и са добро качество. И аз ги загледах, но вече бях си купил Барумките.
          Последна редакция от RoPa; 04.11.2019, 01:24.

          Коментар


            #6
            И аз съм с Барум, но на мокро са много шумни - направо вият.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              На Пунтото ми имах 4 зимни Барум, ама се изкривиха и взеха да тресат. От тогава не съм с много добри впечатления за тази марка.
              Dacia Duster 1.6 4WD

              Коментар


                #8
                За мен баласа цена - качество идеално се покрива от UNYROAL . Миналата зима 45к без нито една изненада и като гледам имат ресурс да изкарат и тази зима ама още си ги пазя в гаража
                koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

                Коментар


                  #9
                  Какво ще кажете за гуми MAXISS.Препоръчаха ми ги. 92 лв. броя.
                  STILO-2003-115 HP-JTD Power
                  Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

                  Коментар


                    #10
                    За какъв размер е тая цена ?
                    Dacia Duster 1.6 4WD

                    Коментар


                      #11
                      Много се ослушвах и гледах тази година... средна хубост - за мен лично - Фулда кристал монтеро 3. За моя размер 195/65 Р15 в Примекс са по 88 лева, с отстъпка - 80 лв. броя. Видях ги на живо с конкуренцията - в сравнение с Ханкуук и Матадор - много добри, меки. Всички гуми там са производство в източния блок - Словения, Чехия, Румъния, Унгария - ако има значение де.. БФ Гудрич ги дават с по-добри показатели от Фулда-та, ама ги нямат налични, при положение, че моят размер е масов. Живот и здраве и пари - ще взема две за отпред.

                      бтв. сега съм отпред със същите Фулда - четвърти сезон - нямам оплаквания. Принципно моето мнение е, че зимна гума отпред - не повече от 4 сезона се кара...

                      п.п. За служебната миналата година взехме 2 16-ки предни Пирели https://www.primex-bg.com/195-65r15-...to-winter.html - колегата е супер доволен
                      Последна редакция от donnna; 06.11.2019, 09:08.
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        #12
                        dianko dimitrov написа: Преглед на мнението
                        Какво ще кажете за гуми MAXISS.Препоръчаха ми ги. 92 лв. броя.
                        Аз такъв експеримент не бих си направил...
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          #13
                          Аз съм с такива на 159-та, 235/45/18. С такива дойде от Италия. Принципно марката е специализирана в производството на висококачествени гуми за велосипеди (високите класове над 5000-6000лв.), както и за мотоциклети и OFF-ROAD. Така че не са въобще за подценяване.
                          .
                          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                          Коментар


                            #14
                            Аз такъв експеримент не бих си направил...
                            Какъв експеримент? Това са доста добри гуми. И за 92 лева-направо си е евтино.

                            Коментар


                              #15
                              Оказах се невеж! Вчера прочетох, че нямаш право да оставиш стари гуми до контейнера, ами това не го знаех.
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар

                              Working...
                              X