Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.4 T-Jet 150hp покупка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo 1.4 T-Jet 150hp покупка

    Здравейте харесал съм този модел във Варна https://www.mobile.bg/11570814192536304. Доста изчетох за модела и проблемната скоростна кутия M32. При огледа не можеше да се види дали кутията е с друг капак и дали е оправяна. Колата няма сервизна история. При тест драйва се оказа, че газовото zavoli не работи при подаване на газ след 40км/ч прегвърля на бензин и пищи. Скоростите не успях да разбера има ли проблем от 1 до 6 нищо не се чу или да ми направи впечатление. Двигателя има едно хъркане като се подаде газ на 2000 оборота се чува това ме притеснява да не би да е индикация за сериозен проблем. Записах час за на оторизирания сервиз във Варна Bulvaria, но там нещо не ми вдъхват доверие като ги попитах правили сте скорстна кутия за М32 и то за тая от старата генерация ми отговори няма части. Имам чувството че в тея оторизираните сервизи са слаби механици. Поокачването аз поне нищо не ми направи впечатление. Колата си вози твърдично все пак с тези нископрофилни гуми. Вие можете ли да ми препоръчате сервиз във Варна?

    #2
    Колега, кола от варненска автокъща-бягай далече. Докарват само дъргели в насипно състояние, събират ги криво-ляво да тръгнат и им искат много повече пари от реалното. Имам приятел с автосервиз, той друго не бачка освен да събира насипни таратайки за автокъщите. Той самия ми каза, че масово колите пристигат с двигателя в багажника. Един джамбазин пред мене "лекуваше" скоростна кутия, колкото да тръгне колата. И накрая моя човек от сервиза му вика да налее масло 75W90, а на оня му се досвидя и наля ЕР-90, хили се и вика "То не я правя за мене". Аз кола от "улицата на разбитите мечти" във Варна никога не бих си купил.
    Все пак ако си твърдо решил, за диагностика търси Вихрен от сервиза на Фиат/Ланча/Алфа, намира се до Seat на изхода към магистралата от бул.Вл. Варненчик, от дясната страна, има табела. И другите сериозни са Аутотех-1, те правят само италиански автомобили, също ще свършат работа.
    Dacia Duster 1.6 4WD

    Коментар


      #3
      Колега малка корекция. Първо твърдо подкрепям за Вихрен, много е добър. Но сервиза им е НЕ ДО, а ТЕ САМИТЕ са представители на Сеат и на Санг Ъюнг. Също така и на Щил. И се намират непосредствено след магазина на Хюндай/Киа.

      Коментар


        #4
        Благодаря за мненията ще я проверя при тях Автоцентър-МП.

        Коментар


          #5
          За обслужване във Варна на делта къде е редно да се пита, 1.6 мултиджет, на Вихрен някакъв телефон имате ли и цените дали са резачка някаква представа? Аутотех къде се намират точно, мисля, че са отдавна в бранша?
          Последна редакция от VALIO_RACING; 02.11.2019, 10:21.
          кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
          кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

          Коментар


            #6
            Вихрен е майстора, но той не записва автомобилите. Ето ти телефона на самият сервиз, на приемчика - 0884 17 83 13 или 0886 05 57 39 Автоцентър МП
            За частите не знам как са цените, но за труд са им нормални.

            Коментар

            Working...
            X