Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте майстор за Браво 2007 г., 1.9Multijet, 150к.с. в София или Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте майстор за Браво 2007 г., 1.9Multijet, 150к.с. в София или Пловдив

    Здравейте,
    Имам Фиат Браво 2007год., 1.9Multijet, 150к.с. и ми трябва майстор, който да разбира от този двигател, да е правил и т.н. Преди 3 години направих доста сериозен ремонт на този същия двигател- колянов вал, биели и т.н. Малко след това правихме и турбото, но не сме доволни от майсторите в района, защото не са се докосвали до такава кола и карат наслуки. Като я карам мирише на изгоряло масло и в крайна сметка маслото и е изчезнало някъде. Незнам гори ли го или тече от някъде по малко и да не се забелязва, защото първо се събира на някоя кора, но факт е че не сме и минали 10000 км, а пише, че маслото е малко. Караме я със Селения. Дайте ми съвет за София или за Пловдив при кой да я закарам.

    Преместено.
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Пише, че маслото е малко, а като извадите щеката, какво пише на нея. Възможно е датчика на маслото да е за оглед и смяна.

    Коментар


      #3
      И тя според това, което и разбираме показва, че е малко. На нея не пише минимум и максимум, но има една оребрена част, която следим, ако ме разбирате

      Коментар


        #4
        А и като доляхме масло спря да го пише

        Коментар

        Working...
        X