Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Педалът на съединителя на Браво 2 потъва

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Педалът на съединителя на Браво 2 потъва

    Колеги привет!

    Имам интересен проблем:
    Понякога педалът на съединителя остава в долно положение, като при това съединителят си е зацепен. Трябва да се изтегли обратно и тогава продължава да си работи все едно, че нищо не е било. Обезвъздушавах го преди време, стана малко по-лек, но проблемът си остана.
    Интересното в случая е, че на мен ми се е случвало веднъж за 50000 км., на един приятел за 1500 нито веднъж, на друг приятел за 1500 веднъж, а на жена ми - почти всеки път, когато кара колата. Т.е. зависи от карането.

    Колата е от подписа, съединителят е хидравличен, на общ флуид със спирачките.

    Някакви идеи?
    браво 1,6/90 - 09 г.

    #2
    Помпа на педала.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      А с какви стелки е колата ?
      koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

      Коментар


        #4
        С гумени, според мен - оригиналните.

        Ако е тази помпа, не би ли трябвало да губи флуид, да капе в краката ми или нещо такова?
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          #5
          Не е задължително, на мен на 156-ца фейс по същия начин без течове и смених горна помпа и не след дълго и ремонтен комплект за долното цилиндърче.

          Коментар

          Working...
          X