Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение Фиат Браво 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение Фиат Браво 2

    Здравейте, искам да попитам някой гледал ли е точно този фиат понеже ми се струва доста по-евтин от другите с такова оборудване?
    https://m.mobile.bg/details/11568530366342838
    Благодаря предварително на отзовалите се!

    #2
    На пръв поглед браво спорт със синият салон не е много често срещан не изглежда зле. Този салон обаче се мърля много и по лесно се протрива. Климатроника ще ти отрови живота рано или късно както прави моят в момента. Дано е махнал вихровите клапи на мотора. И само вмятам че Със седемнайски кормилните накрайници са като от пластмаса и се сменят доста често а с 18-ки не ми се мисли. :D Моята е на 25 хиляди от смяната им и сега пак трополи, не че е нещо като струват по 20лв парчето ама все пак :D А защо е евтин, защото е напълно възможно да му има нещо, ама пък в крайна сметка всичко се оправя с малко повече или по-малко пари. И на него му е счупена тъпата духалка на парното... А пък колко грозно висят тия накрайници на ауспуха малеее :D
    Последна редакция от ViGiMi; 13.10.2019, 19:33.

    Коментар


      #3
      Хаха мерси за отговора. Аз принципно до сега само вагаджийки съм карал ама обмислям покупката на такъв фиат и реших да понауча нещо преди да се хвърлям

      Коментар


        #4
        Като гледам снимките, изглежда доста занемарена и неподържана кола. Разбира се, на всеки му се случва в някой момент да му е по-мръсна колата, но когато я снимаш за продажба, поне да беше се постарал. Това ме навежда на мисълта, че я кара някой мърляч. Бас лова, че ако отидеш да я гледаш ще намериш още тройно повече забележки отколкото на снимките. Това само по себе си отговаря на въпроса - защо е толкова евтина.

        Коментар


          #5
          Със сигурност ще е така като се отиде на място. Просто тоя салон особено в червено много ме кефи и ако си взема такъв фиат задължително ще гледам да е с него. И другото е изхода за флашката и Blue&Me системата, но ги няма много по обявите като гледам.

          Коментар


            #6
            Blue&Me системата е едиствено яка за свръзване на смартфона за разговори, ако мислиш да си пускаш музика през това, по-добре се предай от сега. Супер неудобно и бъгаво, особено през флашка, защото поне при мен, не могат да се сменят песните, а вървят в последователност. Също така моделите без Blue&Me могат да сложат 1 кабелче отзад за изкарване на AUX и да си свържат директно телефона за перфектна музика, а моделите с Blue&Mе не могат, защото трябва да се прави някакъв байпас, пускане на празни файлове през флашка и всякакви други изродщини за да може да върви успешно, иначе другия вариант е усторойство като yatour и xcarlink. С две думи, тоя изход за флашката става само за зареждане на телефона.

            Коментар


              #7
              На Алфа 159 с blue&me мога да сменям песните на usb-то само от волана.
              От радиото не мога да ги сменям.
              Извод - ако нямах мулти волан нямаше да може да сменям песните.
              Да ама май всяка с blue&me има мулти волан.
              1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

              Коментар


                #8
                И при Бравото е така...песните се сменят от волана. Добро и функционално е радиото на колата, като за такъв клас и години на колата, и още колата не е толкова евтина, те хората си търсят някакви пари ама дали някой ги дава е друг въпрос. По начало дизелите са по на далавера, понеже са по масови и конкуренцията м/у отделните коли им сваля цената.Ако искаш да се изръсиш си търси бензинка 150 със спорт бутона, такива се появяват по две три за година на нашия пазар.
                Последна редакция от banski starec; 14.10.2019, 19:37.

                Коментар


                  #9
                  Това с Blue&Me системата ще го видя на място като отида да гледам някоя. А да попитам някой от форума с такова браво и Blue&Me по Пловдив има ли хем да поразгледам колата, хем да се запознаем.

                  Коментар


                    #10
                    А защо се продава само 3 месеца след като е закупена?
                    STILO 1.4 16v.

                    Коментар


                      #11
                      Борка отговарям ти на някои въпроси относно бравото като модел.Първо някой се оплаква че със 17 ки се таковало мамата на накрайниците(сменени оригинални на 206 х км,карано само в Бг и в Гърция на почивка.всеки божи работен ден Перник-Банкя и обратно.Колата се кара от жена ми от 2008ма.Все още с оригинални носачи и всичко по окачването.На 160хкм сменени биалетки с трв по 25 кинта парчето.Червен салон без да има протрито или избеляло.Не съм рекламно лице на FCA но тази на снимката я огледай хубаво със капацитет ако ти не си в час(само казвам без да те обидя).Стига да е читав мотора всичко останало се прави най вече за тия пари.Който иска нещо върховно отива при дилъра на нови талиги.Успех с избора
                      198mjet Bravo

                      Коментар


                        #12
                        Със сигурност ще мина през някой сервиз преди покупка на даден автомобил. Аз съм в час с ваг, а с фиат никакъв ме няма. Като продам сегашната си кола и се насоча за определен автомобил ще е хубаво ако някой ме насочи към доверен майстор в града, в който е колата ако има такъв.

                        Коментар


                          #13
                          GeletoFIATbravo написа: Преглед на мнението
                          Борка отговарям ти на някои въпроси относно бравото като модел.Първо някой се оплаква че със 17 ки се таковало мамата на накрайниците(сменени оригинални на 206 х км,карано само в Бг и в Гърция на почивка.всеки божи работен ден Перник-Банкя и обратно.Колата се кара от жена ми от 2008ма.Все още с оригинални носачи и всичко по окачването.На 160хкм сменени биалетки с трв по 25 кинта парчето.Червен салон без да има протрито или избеляло.Не съм рекламно лице на FCA но тази на снимката я огледай хубаво със капацитет ако ти не си в час(само казвам без да те обидя).Стига да е читав мотора всичко останало се прави най вече за тия пари.Който иска нещо върховно отива при дилъра на нови талиги.Успех с избора
                          FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                          Коментар


                            #14
                            Медия плеъра има няколко гласови команди за настройка на възпроизвеждането. С бутона с windows логото се стартира слушанто за команди. При твоя случай командата е "Shuffle ON"(изговаря се "шъфъл он") При мен повтаряше една и съща песен, командата е "Loop OFF".
                            ===/////===
                            Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
                            Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

                            Коментар


                              #15
                              Скачай на Bravo няма да сбъркаш.Стига машинката да не е опорочена от някой пишман шофьор,или недай си боже някой пишман майстор.Хване ли ти окото някой приличен екземпляр при възможност вкарай го първо в сервиз да го огледате по-обстойно,ако няма нищо притеснително взимай и няма да съжеляваш.Ако не си състезател по душа вземи си Bravo 1.4 90к.с. и си свиркай.

                              Коментар

                              Working...
                              X