Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 13 от 13

Тема: Мнение Фиат Браво 2

Фиат маниак Аватарът на GeletoFIATbravo
    Регистр. на
    26.02.2011
    Борка отговарям ти на някои въпроси относно бравото като модел.Първо някой се оплаква че със 17 ки се таковало мамата на накрайниците(сменени оригинални на 206 х км,карано само в Бг и в Гърция на почивка.всеки божи работен ден Перник-Банкя и обратно.Колата се кара от жена ми от 2008ма.Все още с оригинални носачи и всичко по окачването.На 160хкм сменени биалетки с трв по 25 кинта парчето.Червен салон без да има протрито или избеляло.Не съм рекламно лице на FCA но тази на снимката я огледай хубаво със капацитет ако ти не си в час(само казвам без да те обидя).Стига да е читав мотора всичко останало се прави най вече за тия пари.Който иска нещо върховно отива при дилъра на нови талиги.Успех с избора
    198mjet Bravo

Бута детска количка
    Регистр. на
    08.07.2013
    Със сигурност ще мина през някой сервиз преди покупка на даден автомобил. Аз съм в час с ваг, а с фиат никакъв ме няма. Като продам сегашната си кола и се насоча за определен автомобил ще е хубаво ако някой ме насочи към доверен майстор в града, в който е колата ако има такъв.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    18.02.2006

Smile

Цитат GeletoFIATbravo написа: Преглед на мнението
    Борка отговарям ти на някои въпроси относно бравото като модел.Първо някой се оплаква че със 17 ки се таковало мамата на накрайниците(сменени оригинални на 206 х км,карано само в Бг и в Гърция на почивка.всеки божи работен ден Перник-Банкя и обратно.Колата се кара от жена ми от 2008ма.Все още с оригинални носачи и всичко по окачването.На 160хкм сменени биалетки с трв по 25 кинта парчето.Червен салон без да има протрито или избеляло.Не съм рекламно лице на FCA но тази на снимката я огледай хубаво със капацитет ако ти не си в час(само казвам без да те обидя).Стига да е читав мотора всичко останало се прави най вече за тия пари.Който иска нещо върховно отива при дилъра на нови талиги.Успех с избора
    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Мнение Фиат Браво 2

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 2 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •