Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Читав ГАЗ сервиз (LPGtech) в София?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Читав ГАЗ сервиз (LPGtech) в София?

    Здравейте. Може ли съвет къде в София мога да купя и да монтирам газова. Предпочитам да е по-наблизо процедурата, че като се налага настройка и обслужване на газовата уредба да не бия излишно път извън София всеки път. Затова ако има колега доволен от газаджия в София ще се радвам а даде координати. Мисля, че LPGtech са добра марка, от това което чета по темите. Колата е B klasse, мотора е 2.0i 136кс., кода му е M266.




    ex. Fiat Punto MK2 2001год. 1,2i бензин 60ps.

    ex. Fiat Punto MK1 1995год. 1,1 бензин 55ps.

    #2
    На Фобуса какво му е?

    Коментар


      #3
      Често се окомплектова с много лоша периферия като инжектори Valtek или Rail. Вече качеството им е китайско и след 3-5 000 се налага прекалибриране и рядко надминават 30 000км. Търся читав сервиз да ми монтира 4-то поколение, някоя от новите полски системи KME, LPGtech, ACStag, Europgas. Има ли опитали?

      ex. Fiat Punto MK2 2001год. 1,2i бензин 60ps.

      ex. Fiat Punto MK1 1995год. 1,1 бензин 55ps.

      Коментар


        #4
        Здравей колега, читави майстори газаджий има до автогара Овча купел на ул.Костур се пада сервиза точно зад техникума Киров. Лично мнение аз съм много доволен. Успех
        FIAT CROMA-2 1,9jtd ; PEUGEOT 307 : Всеки шофъор може да кара бързо, но малко са тези който могат да карат бавно

        Коментар

        Working...
        X