Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Лада Веста комби крос

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Хората които ръсят обиди определено не блестят с много акъл ...
    Лада Веста беше и пред мен като опция, но поради коментираните вече недостатъци на официалния дилър и евентуалната липса на части се отказах. А и типото беше на добра цена. Времето ще покаже дали ще е и добра кола.

    Коментар


      #62
      Времето ще покаже къде е истината.

      Сега само си говорите безмислени приказки.

      Който иска да рискува - купува, който не иска - залага на изпробваното.
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #63
        Точно по тази причина аз споделям съвсем безпристрастно само лични впечатления. Ще се радвам да се включат и други собственици на Лада Веста Крос. Едно пиленце ми каза, че поне още един човек с регистрация във форума има такава .
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #64
          Точно по тази причина аз споделям съвсем безпристрастно само лични впечатления. Ще се радвам да се включат и други собственици на Лада Веста Крос. Едно пиленце ми каза, че поне още един човек с регистрация във форума има такава .
          Колега, да кажем, че пиленцето не е излъгало! Темата я прегледах от начало до края и нямам никакво намерение да коментирам злобни подхвърляния и лафчета от типа "...колкото да кажа нещо". Ще кажа само, че когато аз съм карал шофьорските курсове една значителна част от потребителите на този форум не са били даже и в проект, така че смея да твърдя, колкото и нескромно да звучи, че имам някакъв известен опит с автомобилите. И тук искам да подчертая с риск да си навлека гнева на някой заклет фен, че аз не робувам на марки и модели, защото за мен автомобилът не е нищо повече от средство, което улеснява житието-битието на човека. Точно затова мисля, че мога да дам реални впечатления без да влизам в безсмислени спорове кой е по-, по-, най-... Още повече, че Vesta SW Cross е вторият ми автомобил от този модел (карах Vesta и във вариант седан в продължение точно на година) и се предполага, че все съм добил някакви впечатления. Седанът който купих в началото на 2017-та беше въобще вторият автомобил от модела Vesta поръчан за клиент в България, така че съм в нещата с излизането на българския пазар на тези коли от самото начало. Мога да твърдя най-отговорно, че за тогавашния момент (края на 2016-та и началото на 2017-та) на пазара у нас намаше марка и модел автомобил, който за тази цена да предложи такова оборудване и за да не съм голословен ще спомена фактите: При цена 21600 лв. с ДДС получавате автомобил с лети джанти 16", климатик, ел. стъкла (предни и задни), заден парктроник, автопилот, автоматични дневни светлини, автоматични фарове, сензор за дъжд, плейър със слот за SD-карта и USB-порт, система за следене на налягането в гумите, GPS-система ЕРА ГЛОНАСС (работи, убедих се лично за съжаление по неприятен повод), цвят "хамелеон" (по класификацията на АвтоВАЗ "фантом"), регулируем по височина и дълбочина волан, борд-компютър, подгрев на седалки и странични огледала... Това е по спомен, но и да пропускам нещо то е несъществено. Не се хабете да търсите аналог при другите марки по цена-оборудване от този период - обиколил съм лично автосалоните на всички що-годе по-народни автомобили (Skoda, Hyundai, Kia, Renault, Peugeot, Citroen, Dacia, Nissan, Suzuki... вече съм изхвърлил брошурите, но може и още някоя марка да има). Тук разбира се освен оборудването имам предвид и вътрешно пространство, багажник и всички други подробности от практична гледна точка, които биха наклонили везните в една или друга посока.
          Писал съм впечатления в съответната тема на lada forum-а и не искам тук да повтарям едно и също, а и колегата най-вероятно вече ги е чел. Далеч съм от мисълта, че това е съвършената кола, но смея да кажа, че Лада-та си заслужава всеки лев! А имам с какво да сравнявам и точно затова смятам, че този път руснаците са на прав път. Дали заради алиаса Renault-Nissan-Mitsubishi, дали заради друго, не ми е работа и не ме интересува, но е факт, че автомобилът е съвсем приличен, като изделие. Естествено, че най-вероятно ще излизат (ако ги пусне ген. Мутафчийски) и разни "детски" болести, но кой модел е минал без такива!?!
          Та така колега, карай си Лада-та и си свиркай, а на когото не му харесва - има други марки и модели, а има и... Горубляне, така че за всекиго да се намери по нещо!

          Коментар


            #65
            Az дори съм бил 5 години бакшиш с Жигули и мога да кажа че са хубави коли и затова половината таксита са Лада, веста ,калина, зубило и так дале.
            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

            Коментар


              #66
              Този сегмент в Русия си е доста конкурентен, освен Логан, 301, ц-елийс и други подобни бюджетни модели, там има и модели, които при нас ги няма, като Рапид седан и Поло седан, които си предлагат и комплектации с доста екстри, така че Лада освен ниската цена вече търси примамване на потребителя и с екстри. Само дето при нас няма нормалното им предлагане. Пък ако можеше и един дизелов агрегат с шест скорости да сложат ...

              Коментар


                #67
                Официалният вносител не е много в час - факт. Едни неудовлетворени лелки, настанени в подземия (София) и стаички от соца (Хасково). Държат се така, все едно не искат да продават, а си отишъл да им досаждаш, докато те вършат нещо много важно на компютъра . Наистина не знам защо се държат толкова зле. Когато купувахме Астрата от Стефанов - усмивки, дребни подаръчета (блузата с логото на Опел още си я нося ) и добро настроение, само дето не прерязаха лентичка пред нас. Абе купон, веселба, карат те да се чувстваш специален - както трябва да бъде. А в НАР... Което по никакъв начин не може да ми развали кефа от това да притежавам тази прекрасна кола!

                А някои хора, които имаха нула интерес по темата, продължават злобно да плюят, но разбира се никой няма да им обърне внимание .
                Последна редакция от snake; 23.03.2020, 21:07.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #68
                  Не разбирам колегите, които плюят по колата...
                  Евалла, новата кола си е нова и само, който не се е качвал на чисто нова кола (не нов внос) търси кусури. Да, колата е различна от общо приетото ама аз винаги бих се качил на чисто нова лада пред 15 годишен тезис и дреме ми, че блока бил от Халумин, ахаха...
                  Не е лоша колицата на външен вид, ако си изкара гаранцията без драми, значи всичко е наред.

                  Коментар


                    #69
                    Чисто нова Лада и със 100 годишен Тезис не може да се сравни

                    Коментар


                      #70
                      Нашата Лада кара 25 години .
                      и тази новата да кара 20 пак добре
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #71
                        Моята Лада (руска изработка на ФИАТ 124) я карах точно 10 години, като я взех от родителите ми на 13 години. Изкара 23 общо, и предаде богу дух (а не е като да не се поддържаше). А едно време колите се правеха за да се карат. Сега ги правят за да се чупят и да купуваш резервни части.
                        След 10 години никой няма да помни този модел.

                        Коментар


                          #72
                          Никто не забудем!

                          - - - Updated - - -

                          Виж ко съм писал; ново жигули купено на 6.6.1973год. с рег. ном. ПГ 0183 ,аз съм в 7 клас в у-ще ГДимитров до театъра в Пазарджик. Виж в подписа ми че съм имал зубило, давал съм по 2.40 /1.20 вестник авто мото/ всеки месец за списание ''За рулем'' години наред. Времената са такива че вие акцентирате че за 20 хилки сте намерили кола с много лампички екстрички и кво беше още...а да ти дава инфо колко са ти напомпани гумите
                          LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                          ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                          Коментар


                            #73
                            lubo_Y10 написа: Преглед на мнението
                            Никто не забудем!

                            - - - Updated - - -

                            Виж ко съм писал; ново жигули купено на 6.6.1973год. с рег. ном. ПГ 0183 ,аз съм в 7 клас в у-ще ГДимитров до театъра в Пазарджик. Виж в подписа ми че съм имал зубило, давал съм по 2.40 /1.20 вестник авто мото/ всеки месец за списание ''За рулем'' години наред. Времената са такива че вие акцентирате че за 20 хилки сте намерили кола с много лампички екстрички и кво беше още...а да ти дава инфо колко са ти напомпани гумите
                            Колега, да кажем, че не разбрах "ко си писал" точно, понеже ми се струва, че докато си бил в 7-ми клас в "у-ще ГДимитров до театъра в Пазарджик..." май си бягал от часовете по български! Това без лоши мисли де, нали си лафим тука! Аз "акцентирах" на цената и "лампичките", защото вече споменах, че за мен автомобилът е нещо, чиято цел е да улесни ежедневието на човека. Точно в този дух предпочитам да имам кола в която да седна удобно и да пътувам комфортно при 35 градуса навън през лятото, пред това да се потя в модел на "престижна" марка с постно оборудване в която, като екстра например се обявява предният подлакътник и за него се доплаща отделно. Виждам в подписа ти, че си покарал руски коли, не е да не си, така че си си майсторче отвсякъде най-вероятно и като човек с достатъчно опит ти е ясно, че ако дядо ти е носил свински цървули, това съвсем не значи, че в момента няма по-добра алтернатива... Така де, времената се менят!

                            Коментар


                              #74
                              По- добра от новата кола е само служебната. Със здраве и удоволствие си карайте новите колици !

                              пс- За мен още гроздето е високо и кисело.
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар


                                #75
                                Типично по нашенски. Човекът си купил нова кола, ние му намерихме кусурите и му избродирахме тъмното бъдеще с нея.
                                Карай си с кеф колата Венко и забрави за чуждите мнения. Ние бай Ганьовците си обичаме втората и третата употреба, пък кой какво ще да ни хортува.
                                Както колегата dobrujanetza писа, по-хубава от новата лична кола е само новата служебна такава. Карай си колата със здраве, готина е, а на такива като теб правя евала за това, че опитват
                                "различното" и бягат от мнимите и закостенели стереотипи на бай Ганя.
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X