Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Лада Веста комби крос

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    dobrujanetza написа: Преглед на мнението
    Много добро представяне , но малко снимки на интериора дай...
    Ей тука имам една снимка от колата на една колежка:
    https://photos.app.goo.gl/hKLbveeZjfkjNAcY7

    Коментар


      #32
      Ето и няколко снимки на интериора:

      Click image for larger version

Name:	IMG_20200316_113020.jpg
Views:	1
Size:	360,2 KB
ID:	2098838Click image for larger version

Name:	IMG_20200316_112821.jpg
Views:	1
Size:	372,0 KB
ID:	2098839Click image for larger version

Name:	IMG_20200316_112927.jpg
Views:	1
Size:	363,9 KB
ID:	2098840Click image for larger version

Name:	IMG_20200316_112757.jpg
Views:	1
Size:	395,6 KB
ID:	2098842


      Багажникът е приличен - точно като за спортно комби. До момента не се е налагало да свалям кората и задните облегалки за още пространство. Под гумената стелка има твърда кора, а под нея цяло отделение с кутии, в които удобно могат да се съберат доста неща. И чак под отделението с кутиите са разположени резервната гума (пълноразмерна), крикът, ключът за гуми.
      Click image for larger version

Name:	IMG_20200316_083021.jpg
Views:	1
Size:	320,9 KB
ID:	2098841
      Последна редакция от snake; 16.03.2020, 13:10.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #33
        Много добре изглежда. Кеф цена няма.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #34
          Радвам се, че си доволен Венко. Иначе, волан, табло, инфо система, скоростен лост, бутони по вратите...Все едно са Опелски.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #35
            Нула интерес по темата въпреки че 25 год съм карал и подържал жигули и една година Зубило.Дано да е хубава щото братята алкаши изстрадаха с джогани зубилло-та зазове зилове и други боклуци
            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

            Коментар


              #36
              Всъщност интерес има. И впечатленията, което споделих за колата, са за хората, които се интересуват.
              Последна редакция от snake; 17.03.2020, 14:22.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #37
                Гледам, че са обърнали внимание на детайлите- багажника ми се струва много функцционално разпределен, има куки за торби, отделения, щората си има релси. Вътре също има модерни удобства, това са все неща, които липсваха на Лада в последните 20 год, макар да имат няколко нови модела. Сега, не може да се очаква мега лукс, но определено са се старали и са вложили мисъл.
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #38
                  Това е първата Лада, която хваща окото. И то точно версията Крос, щото другата е ебаси грозната.
                  То всъщност в тая кола единственото руско нещо е мотора. Всичко останало е на концерна Рено.
                  Като чета екстрите, открили са топлата вода най-накрая и в Северна Азия.
                  (Моята кола от 2004 година - сега сме 2020, да напомня - ги има всичките тези, плюс още няколко).
                  Всъщност отзивите в Ютуб от руснаци са доста противоречиви.
                  Аз на Венко доста му се чудих, че се е престрашил, ама той си е русофил
                  Тука в Козлодуй се напълни с такива Лади, ама ги карат все жени и никакви сериозни отзиви не мога да получа.

                  Коментар


                    #39
                    Скоро гледах едни руснак как показва
                    'че има лед в под багажното място -където е гумата -е доста голямо
                    Та се чудеше от къде е влезнала тази вода
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #40
                      И скоростната кутия е руска . Има си разшифровка по номер на рама - на мен, за добро или за лошо, ми се е паднала Лада с руски двигател и руска СК. И изобщо, не е лошо да ти проговори на руски :
                      Click image for larger version

Name:	IMG_20200122_170208.jpg
Views:	2
Size:	279,0 KB
ID:	2098844

                      Колкото до екстрите, няма как да сравняваме Ланча Тезис, кола от най-висок клас с Лада . Но на мен са ми предостатъчно. Малко нови съвременни коли в този ценови диапазон предлагат подобни екстри. И това обикновено са някакви схлупени фордчета или корси, които не стават за нищо. Аз се кефя максимално на колата, доставя ми много положителни емоции, а това е най-важното. Не съм имал кола, с която хората да искат да се снимат - вече имам . Може да ви прозвучи смешно, но интересът и носталгията към марката са огромни. Аз не мога да спра, без да дойде някой да ме разпитва за колата. Снимат ладата, снимат се с нея, навсякъде е едно и също: и в Пазарджик, и в Пловдив, и в София, Банкя, Велинград, Хасково...

                      И тъй като винаги се опитвам да съм обективен, още два минуса, макар и много малки . Вратите се отварят и затварят леко, ама прекалено леко. От една страна е много удобно, но и при слаб вятър рискуваш да се "обърнат". И още едно минусче - за капачките на джантите. Бях чел, че падат, но не вярвах, че е така. Ами така е, добре че ги укрепих с книжно тиксо отвътре, иначе досега да съм останал без тях. Иначе джантите са брутални, но защо тези недодялани капачки?

                      П.П. Не е вярно това, което някой беше споделил, че предният капак нямал уплътнение. Напротив, има си много хубаво гумено уплътнение и нищо не влиза вътре.
                      Последна редакция от snake; 17.03.2020, 21:24.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #41
                        На мен също ми харесва. През един блок има същата- тъмен графит, затъмнени задни стъкла. Като минавам оттам- врата ми се изкривява да я гледам. Ако имам сумата- хич няма да се замислям.
                        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                        Коментар


                          #42
                          В службата дадоха на жената такава Лада. Още не са минали 10000км и се чува в отсека на двигателя как свири ремък ли е, ролка ли е - незнам. Скърцането на интериора е осезаемо. Външен вид - да, ама другото е кавал свири, майка плаче. А служебните ниви на третата година почнаха с ръждата отдолу целокупно.

                          Коментар


                            #43
                            plamendor написа: Преглед на мнението
                            В службата дадоха на жената такава Лада. Още не са минали 10000км и се чува в отсека на двигателя как свири ремък ли е, ролка ли е - незнам. Скърцането на интериора е осезаемо. Външен вид - да, ама другото е кавал свири, майка плаче. А служебните ниви на третата година почнаха с ръждата отдолу целокупно.
                            От Руска Дачия, няма какво повече да искаш. Цената и е таква, че караш 5 години и сменяш. В днешно време, влезнал ли си в кюпа с лизинга си оставаш там или си на загуба. Тоест на всеки 5 години, подновяваш с друга, като връщаш старата за покритие на първоначалната вноска. За да купиш немска или японска кола с подобни характеристики ще дадеш минимум 40+ в най-добрия случай.
                            Последна редакция от yeksuh; 18.03.2020, 09:20.

                            Коментар


                              #44
                              plamendor написа: Преглед на мнението
                              В службата дадоха на жената такава Лада. Още не са минали 10000км и се чува в отсека на двигателя как свири ремък ли е, ролка ли е - незнам. Скърцането на интериора е осезаемо. Външен вид - да, ама другото е кавал свири, майка плаче. А служебните ниви на третата година почнаха с ръждата отдолу целокупно.
                              Всъщност общото между Лада Нива и Lada Vesta SW Cross е колкото между Шкода 100S и Шкода Супърб, а именно емблемата и нищо друго. Нека бъдем сериозни и не обобщаваме. И между другото - сигурен ли си, че на жена ти са дали точно Vesta SW Cross? А не например обикновената Vesta или пък Калина? Защото това, което пишеш за скърцането на интериора, е много, ама много пресилено. Има поскърцвания в рамките на нормалното, все пак това не е S-класа. То никой освен мен, който се е возил в колата, досега не ги е чул де, ама аз понеже имам слух за всичко по колата, ги чувам чат-пат. И изобщо изказването ти е в стила: щом е Лада, не става.
                              Последна редакция от snake; 18.03.2020, 14:32.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                #45
                                И изобщо, не е лошо да ти проговори на руски

                                Това изобщо няма да го коментирам, че ще ми се разсърдиш

                                Колкото до екстрите, няма как да сравняваме Ланча Тезис, кола от най-висок клас с Лада .
                                Тезиса съм го купил за 1/5 от цената на тая Лада. И ай на бас пред целия форум, че ще го карам по-дълго отколкото ти Ладата, и ще мина повече километри?
                                (В момента съм на 70 хиляди, откакто е при мен).

                                Коментар

                                Working...
                                X