Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследнаПоследна
Резултати 71 до 80 от 85

Тема: Мнения за Лада Веста комби крос

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Моята Лада (руска изработка на ФИАТ 124) я карах точно 10 години, като я взех от родителите ми на 13 години. Изкара 23 общо, и предаде богу дух (а не е като да не се поддържаше). А едно време колите се правеха за да се карат. Сега ги правят за да се чупят и да купуваш резервни части.
    След 10 години никой няма да помни този модел.

Фиат фанатик Аватарът на lubo_Y10
    Регистр. на
    07.05.2009
    Никто не забудем!

- - - Updated - - -

Виж ко съм писал; ново жигули купено на 6.6.1973год. с рег. ном. ПГ 0183 ,аз съм в 7 клас в у-ще ГДимитров до театъра в Пазарджик. Виж в подписа ми че съм имал зубило, давал съм по 2.40 /1.20 вестник авто мото/ всеки месец за списание ''За рулем'' години наред. Времената са такива че вие акцентирате че за 20 хилки сте намерили кола с много лампички екстрички и кво беше още...а да ти дава инфо колко са ти напомпани гумите
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

Фиат маниак
    Регистр. на
    07.01.2010
    Цитат lubo_Y10 написа: Преглед на мнението
    Никто не забудем!

- - - Updated - - -

Виж ко съм писал; ново жигули купено на 6.6.1973год. с рег. ном. ПГ 0183 ,аз съм в 7 клас в у-ще ГДимитров до театъра в Пазарджик. Виж в подписа ми че съм имал зубило, давал съм по 2.40 /1.20 вестник авто мото/ всеки месец за списание ''За рулем'' години наред. Времената са такива че вие акцентирате че за 20 хилки сте намерили кола с много лампички екстрички и кво беше още...а да ти дава инфо колко са ти напомпани гумите
    Колега, да кажем, че не разбрах "ко си писал" точно, понеже ми се струва, че докато си бил в 7-ми клас в "у-ще ГДимитров до театъра в Пазарджик..." май си бягал от часовете по български! Това без лоши мисли де, нали си лафим тука! Аз "акцентирах" на цената и "лампичките", защото вече споменах, че за мен автомобилът е нещо, чиято цел е да улесни ежедневието на човека. Точно в този дух предпочитам да имам кола в която да седна удобно и да пътувам комфортно при 35 градуса навън през лятото, пред това да се потя в модел на "престижна" марка с постно оборудване в която, като екстра например се обявява предният подлакътник и за него се доплаща отделно. Виждам в подписа ти, че си покарал руски коли, не е да не си, така че си си майсторче отвсякъде най-вероятно и като човек с достатъчно опит ти е ясно, че ако дядо ти е носил свински цървули, това съвсем не значи, че в момента няма по-добра алтернатива... Така де, времената се менят!

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    По- добра от новата кола е само служебната. Със здраве и удоволствие си карайте новите колици !

пс- За мен още гроздето е високо и кисело.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Типично по нашенски. Човекът си купил нова кола, ние му намерихме кусурите и му избродирахме тъмното бъдеще с нея.
    Карай си с кеф колата Венко и забрави за чуждите мнения. Ние бай Ганьовците си обичаме втората и третата употреба, пък кой какво ще да ни хортува.
    Както колегата dobrujanetza писа, по-хубава от новата лична кола е само новата служебна такава. Карай си колата със здраве, готина е, а на такива като теб правя евала за това, че опитват
    "различното" и бягат от мнимите и закостенели стереотипи на бай Ганя.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Кара велосипед Аватарът на dartakaBG
    Регистр. на
    11.04.2018
    Лада Веста ,производство 2019 няма нищо общо с истинските Лади от онова време. Сегашната е боклук ,на който му се смеят и местните. Праговете са му от ламарина ,по-тънка от капачки за буркани. Взета е Дачия и от нея са направили бюджетен вариант. От Дачия- бюджетен вариант !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Цитат dartakaBG написа: Преглед на мнението
    Лада Веста ,производство 2019 няма нищо общо с истинските Лади от онова време. Сегашната е боклук ,на който му се смеят и местните. Праговете са му от ламарина ,по-тънка от капачки за буркани. Взета е Дачия и от нея са направили бюджетен вариант. От Дачия- бюджетен вариант !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Пропуснал си да сложиш една удивителна накрая . Дано по-бързо отменят извънредното положение, защото явно не ти понася .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    Честно, някакси ми е все тая какви са праговете на чисто нова кола, да освен че блока е от "халумин" . Това е много, ама много сериозен проблем.
    Разбира се на мерцедес очиларка праговете са страхотни и блока не е от "халумин", но на такава кочина не бих се качил без значение колко е страхотна....

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на nikolce
    Регистр. на
    30.07.2009
    Цитат dartakaBG написа: Преглед на мнението

Ти смени ли заводските гуми на пунтото?
    00' Bravo 105 JTD

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Те са истински, пластмасови, корави, олд скул. Не такива лигави, които се хабят, като в последно време.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследнаПоследна

Тема: Мнения за Лада Веста комби крос

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •