Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 28

Тема: Мнения за Лада Веста комби крос

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005

Мнения за Лада Веста комби крос

Темата е ясна. Не се интересувам от прозрения и "остроумия", а само от мненията на хора, които са карали такава кола или поне имат информация от първа ръка. Може и на лично, ако някой се срамува да пише за лада .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Аз съм правил пробно каране на седана. Исках да купя евтин автомобил, с който да изминавам 150км/раб.ден (35 000км/г). Лада Германия предлагаха Лада Веста с ГИ и това, което ми трябва - радио и темпомат, за под 15 000€. На мен лично колата ми допадна, но после купих употребяван японец на газ за половин цена.
    Иначе в Лада-та само двигател и ръчната ск. кутия са руски. Дизайна го е правил немец, а голяма част от вложените материали и части могат да се намерят в Инфинити, Рено, Нисан и Дачия.
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Фиат фанатик Аватарът на D. Stanev
    Регистр. на
    17.09.2009
    Привет колега, аз също исках да събера отзиви за този автомобил (за Веста Крос), но едва ли някой ще може да даде мнение от първа ръка. Затова, търси в яндекс.ру с ключови думи "лада веста отзиви владельцев" и ще се покажат адски много резултати, като:
    https://www.zr.ru/cars/vaz/-/vaz-vesta/reviews/
    https://www.drom.ru/reviews/lada/vesta/page3.html
    https://carexpert.ru/review/vaz/vesta/
    Най-общо имат оплаквания от скрибуцащи неща по таблото и корите отзад, лоша динамика и силно ревящ мотор при по-високи обороти, лоша шумоизолация (не е нещо неочаквано за руски автомобил)... Последните вече имат и по-мощен 1.8 мотор от който руснаците са доволни.
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Има информация и от български потребители - https://forum.ladaclub-bg.com/viewto...?f=150&t=25076
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Регистр. на
    21.10.2005
    На външен вид и като интериор много ми харесва, цената е изключително примамлива. Тъй като в момента съм пуснал моята линеа за продажба, обмислям няколко варианта, като лада веста комби крос е един от тях. Мненията, които прочетох и в руските сайтове, и в българския форум, звучат съвсем нормално - нищо драматично не видях. Ако аз започна да правя обстойно ревю на новата астра на сина, също мога да стресна бъдещите купувачи. Имам някои притеснения за лада, свързани с гаранционното и следгаранционното обслужване, като например намирането на части. Защото, както отбелязаха и във форума на лада, тези коли са по-редки и от ферари . Само 3-годишната гаранция също е притеснителна.
    Между другото вчера профилактично прозвънях двата телефона на Лада България. И на двата отговарят жени, като в началото помислих, че е една и съща, но се оказаха различни . Изключително нелюбезни, не те изслушват, изпяват си заучените фрази и бързат да прекратят разговора, все едно ги очаква опашка от озверели за нови лади клиенти .
    Последна промяна от snake : 25.09.2019 в 07:32

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    От интерес питам дали новата кола трябва да е повдигната и целевата покупка ще е такъв тип автомобил, или случайно този ти харесва?
    Иначе аз съм за. Купувай и споделяй мнение.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Регистр. на
    21.10.2005
    Цитат BO написа: Преглед на мнението
    От интерес питам дали новата кола трябва да е повдигната и целевата покупка ще е такъв тип автомобил, или случайно този ти харесва?
    Ще разводним темата, но какво пък. Да, иска ми си малко по-проходим автомобил. За предпочитане чисто нов или в гаранция. С бензинов мотор. Почти цяла зима съм в района на Велинград и околните села и имам нужда от такъв тип кола. Дачия Дъстър също е една от опциите ми, но сегментът Red Line, който ме устройва като екстри и двигатели, е с около 6000 лв. отгоре в сравнение с лада веста комби крос.
    Последна промяна от snake : 25.09.2019 в 09:24

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Ако бюджета те спира за Дъстъра, само едно да ти подхвърля, че още на втората година Дъстъра ще е запазил тези 6к горница. Чисто икономически ако те спира този избор, няма реална причина да не вземеш Дъстъра. А и ще получиш много по-голяма проходимост за твоя случай и нужди.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Ладата е с предно предаване,даже и Крос. При Дъстър има опция и за 4х4. А за Дачия 4х2- може да погледнеш Докер Степуей.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Регистр. на
    21.10.2005
    Цитат dobrujanetza написа: Преглед на мнението
    Ладата е с предно предаване,даже и Крос. При Дъстър има опция и за 4х4. А за Дачия 4х2- може да погледнеш Докер Степуей.
    Опция 4x4 и още 4000 лв. отгоре . А за дачия докер - не, мерси. Не търся товарна кола или баничарка, а сравнително проходима кола, която да ме кефи и визуално, и като екстри. Не съм ловец или рибар, няма да карам офроуд. Трябва ми нещо по-проходимо от обикновена кола, с което да не мисля постоянно за дупки, надигнати шахти, коловози и неравности на пътя.

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Тема: Мнения за Лада Веста комби крос

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •