Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна
Резултати 41 до 50 от 85

Тема: Мнения за Лада Веста комби крос

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    На мен също ми харесва. През един блок има същата- тъмен графит, затъмнени задни стъкла. Като минавам оттам- врата ми се изкривява да я гледам. Ако имам сумата- хич няма да се замислям.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Кара велосипед
    Регистр. на
    29.12.2010
    В службата дадоха на жената такава Лада. Още не са минали 10000км и се чува в отсека на двигателя как свири ремък ли е, ролка ли е - незнам. Скърцането на интериора е осезаемо. Външен вид - да, ама другото е кавал свири, майка плаче. А служебните ниви на третата година почнаха с ръждата отдолу целокупно.

Цитат plamendor написа: Преглед на мнението
    В службата дадоха на жената такава Лада. Още не са минали 10000км и се чува в отсека на двигателя как свири ремък ли е, ролка ли е - незнам. Скърцането на интериора е осезаемо. Външен вид - да, ама другото е кавал свири, майка плаче. А служебните ниви на третата година почнаха с ръждата отдолу целокупно.
    От Руска Дачия, няма какво повече да искаш. Цената и е таква, че караш 5 години и сменяш. В днешно време, влезнал ли си в кюпа с лизинга си оставаш там или си на загуба. Тоест на всеки 5 години, подновяваш с друга, като връщаш старата за покритие на първоначалната вноска. За да купиш немска или японска кола с подобни характеристики ще дадеш минимум 40+ в най-добрия случай.
    Последна промяна от yeksuh : 18.03.2020 в 08:20

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Цитат plamendor написа: Преглед на мнението
    Всъщност общото между Лада Нива и Lada Vesta SW Cross е колкото между Шкода 100S и Шкода Супърб, а именно емблемата и нищо друго. Нека бъдем сериозни и не обобщаваме. И между другото - сигурен ли си, че на жена ти са дали точно Vesta SW Cross? А не например обикновената Vesta или пък Калина? Защото това, което пишеш за скърцането на интериора, е много, ама много пресилено. Има поскърцвания в рамките на нормалното, все пак това не е S-класа. То никой освен мен, който се е возил в колата, досега не ги е чул де, ама аз понеже имам слух за всичко по колата, ги чувам чат-пат. И изобщо изказването ти е в стила: щом е Лада, не става.
    Последна промяна от snake : 18.03.2020 в 13:32
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Цитат snake написа: Преглед на мнението
    И изобщо, не е лошо да ти проговори на руски

Това изобщо няма да го коментирам, че ще ми се разсърдиш

Колкото до екстрите, няма как да сравняваме Ланча Тезис, кола от най-висок клас с Лада .
    Тезиса съм го купил за 1/5 от цената на тая Лада. И ай на бас пред целия форум, че ще го карам по-дълго отколкото ти Ладата, и ще мина повече километри?
    (В момента съм на 70 хиляди, откакто е при мен).

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Проблемът на ладите е, че са редки и снабдяването с части е тегаво. Познат таксиджия се оплака от чакане по 2 месеца за части като броня, калник, врата. А по моргите няма.
    Колкото до качеството на изработка, руснаците дават по-висока оценка на сглобените в Русия Дачии.

Колкото до Тезис-а, приятел на сина караше и се молеше някой да не го удари . Инак ми харесваше по едно време.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Цитат muns61 написа: Преглед на мнението
    Колкото до Тезис-а, приятел на сина караше и се молеше някой да не го удари . Инак ми харесваше по едно време.
    Такива приказки, предполагам всеки е чувал за италиянските коли. Реално някое младо момче е събрал 1500-2000лв, купува си най-евтината Алфа ( в Случая Тезис) и после чуваме приказките " Те италянските коли са боклуци"
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Мисля, че съм пропуснал да спомена за разхода, а както повечето от вас знаят, аз имам маниакалната склонност да го следя най-редовно, като си записвам всяко зареждане в един спецЯлен тефтер . Ето какво ми казва тефтерът. Правил съм до момента две засичания по метода пълно-пълно, на една и съща бензиностанция, на една и съща колонка.

1) Изминати 1587 км.
    - Зареден бензин за периода: 116.52 литра.
    - Разход: (116.52 литра/1587 км)*100=7.34 литра/100 км.

- По борд компютър: изразходени 125.4 литра; среден разход 7.9 литра / 100 км.

2) Втората ми статистика е на базата на 922 изминати километра. Реалните данни са следните: изразходени 67.3 литра бензин и среден разход 7.3 литра/100 км.
    По борд компютър са изразходени 70.1 литра бензин, а средният разход е 7.6 литра/100 км.

Засега нямам обяснение на какво се дължи известното разминаване между реалния разход и този по компютър. При първата статистика, при която разминаването е доста по-голямо, си мисля, че може да е свързано с това, че колите стоят в представителството със свалени акумулатори и бензин на изпарения. И преди да ти я продадат, сипват 5-6 литра бензин от туба и чак тогава слагат акумулатора.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат фанатик Аватарът на iliyan
    Регистр. на
    31.12.2010
    Че тя гори повече от Фиат-а ми!
    Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG
    ex:Fiat Regata 1714D
    ex:Fiat 125P

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Цитат Kay_ написа: Преглед на мнението
    Такива приказки, предполагам всеки е чувал за италиянските коли. Реално някое младо момче е събрал 1500-2000лв, купува си най-евтината Алфа ( в Случая Тезис) и после чуваме приказките " Те италянските коли са боклуци"
    Опасенията му идваха от факта, че ако ти се наложи да търсиш броня, врата, калник и прочие, по моргите няма. Няма и о алтернативен производител.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна

Тема: Мнения за Лада Веста комби крос

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •