Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на пералня със сушилня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Има ли отделен филтър за сушилнята? Ако има, трябва да се чисти през няколко дни.
    И Честито за новата придобивка!
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #17
      Има някакъв долу вдясно, но не съм го отварял.
      Сушилнята неочаквано се справи с претъпкването, за което писах горе. Всичко излезе сухо и директно го наредихме по шкафовете
      Ок е машинката, трябва да я регистрирам за 10 годишната гаранция на мотора, дано не забравя
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #18
        Мотора е най-малкия проблем. Лагери и семеринги са си евали майката. Миналата зима сменях такива на Hotpoint Ariston от високия клас - пълно разглобяване и рязане на казана. Голям уй...
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #19
          Купих Electrolux EW7W361S

          https://www.technopolis.bg/bg/Peraln...W361S/p/688373

          Оозиви след няколко дни.
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #20
            Добре си я купил, кефи ме карбоновия ефект на капака, ама не можах да прежаля 500 лв. отгоре
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #21
              И на мен ми се посвидиха, но жената каза, че ще ми ги даде, ама друг път.
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #22
                Beko-то даде фира... Пищи, не се изключва, завчера не искаше пък да изпомпва... ще лети през терасата...
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #23
                  Колега имаше проблем с Gorenie. Техника, когото викам за пералнята каза, че и той си купил Веко сушилня. Може да е кофти бройка, като нашия климатик- работи една седмица на студено и за Димитровден умря. Оказа, че и двете платки изпляскали... След гаранционна подмяна работи без забележка.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    #24
                    BEKO само миялка и кухненски плот. Преди 7-8г и пералните им горе-долу биваха. Сега всичко е олекотено и едвам си изкарва гаранцията. Някои още като чисто нови имат гаранционен проблем.
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #25
                      Перални и сушилни има 3 марки - Bosch, AEG и Miele, всичко останало е боклук. Качеството се познава по теглото - една пералня Bosch e 80+ kg.
                      FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                      Коментар


                        #26
                        Моята не е нито една от трите марки и е 85кг, значи бива
                        На колежката БЕКО-то след 10 пранета тръгна да се разхожда в буквалния смисъл - 40-50см
                        Гаранционно само го притегнали, нищо не са сменяли. Смятай как ги сглобяват. Дано след месец не трябва пак притягане.
                        Ама то БЕКО-то както казва колегата преко сили 60кг има няма
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар


                          #27
                          Ходенето е и от не добре сложени дрехи и от не нивелирана перална
                          а този проблем е най често срещания .... не искаше пък да изпомпва --
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #28
                            kluchar написа: Преглед на мнението
                            Ходенето е и от не добре сложени дрехи и от не нивелирана перална
                            а този проблем е най често срещания .... не искаше пък да изпомпва --
                            От нивелирането може да се получи проблема, ама при нивелирана пералня има модели които се разхождат, щото не са балансирани. Слагал съм дрехи по най-ламерските начини и пералнята не се разхождаше, а беше някакъв Wirlpool за 4 кг пране. Слагал съм и супер подредени дрехи в пералня Samsung и нещата бяха трагични - 30 см си се разхождаше, дори при антивибрационни подложки - пълна скръб.
                            FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                            Коментар


                              #29
                              tambuhtaneca написа: Преглед на мнението
                              От нивелирането може да се получи проблема, ама при нивелирана пералня има модели които се разхождат, щото не са балансирани. Слагал съм дрехи по най-ламерските начини и пералнята не се разхождаше, а беше някакъв Wirlpool за 4 кг пране. Слагал съм и супер подредени дрехи в пералня Samsung и нещата бяха трагични - 30 см си се разхождаше, дори при антивибрационни подложки - пълна скръб.

                              А какво да кажа аз?Имаме едно "Горение",което преди да почне да центрофугира си нагласява прането-врът един оборот напред,врът един назад.И това понякога по 10мин.Влудява ме.Вярно че не се разхожда и е супер тиха,но когато чакаш,а 10-те мин.до края на програмата стават 30,е леко изнервящо.
                              1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                              Коментар


                                #30
                                Вчера пък си изкара 2 цикъла пране и сушене, след като стоя изключена 1 ден... Нещо в главния мозък ще да е
                                "Без сърца, сме просто машини"
                                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X