Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 18 от 18

Тема: Избор на пералня със сушилня

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013
    Няма ли място за сушилнята върху пералнята?Вече две години съм така и проблеми никакви, даже пералнята е по-тясна от сушилнята, но не е проблем. Дори и не са вързани една с друга - само сушилнята е поставена отгоре.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    07.01.2009
    Цитат M5kov написа: Преглед на мнението
    Мунчета, утре сутрин отивам да взема това от технополиса:
    Пералня със Сушилня BEKO HTV 8733 XS0 A, 8.0 kg, КАПАЦИТЕТ НА СУШЕНЕ 5.0 kg, 1400 1/min, ИНВЕРТОРЕН МОТОР - 759 лв.

С детските дрешки е някакъв ужас вкъщи и не се издържа.
    Нямам място за отделна сушилня (имам, ама не искам да мъкна дрехите от едната стая в другата и после в третата) и ще да сменям иначе здравия Ariston с такова.
    Ако имате някое друго предложение с по-добри характеристики, моля споделете го

Ходих днес до Технополис и като цяло офертите са това, някакъв Electrolux за 1200 лв., с 9/6 кг капацитет и един бош с термопомпа за 2000 лв., което няма как да се случи, пък ако ще и да ме облича.
    Тая пералня, ако изчакаш промоциите, може да я вземеш за 600лв, но ще е с 2 години гаранция. Иначе за най-добър резултат не ползвай комбинираните програми, а обикновена програма и после сушене 90 минути, като подбираш дрехите за сушене задължително да са еднотипни. Примерно само кърпи и без да претоварваш. Това си важи за всички сушилни.

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Вече я поръчах, довечера ще я доставят и монтирам.
    Място има, ама килерът не си го давам, че там са въдици, инструменти и други глупости
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол Аватарът на gamma
    Регистр. на
    10.06.2007
    Колега, сподели мнение после! По-следващата седмица и аз ще обикалям магазините и колкото повече мисля, толкова по ми се свидят 2000лв. за въпросния уред. За толкова пари ще си взема пералня, климатик и може и да останат даже...
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX

"...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

Регистр. на
    22.12.2008
    Вчера доста се борих с инсталацията и изнасяне на старата машина, но вечерта я пуснах.
    Отдолу, под барабана има завързано голямо парче стиропор, не забравяйте да го махнете, преди да пуснете машината!!!

Пише го и в упътването, но нямаше кой да чете и по време на центрофугиране, започна да се подмята цялата машина, добре че бях там и я изключих навреме.
    Набутах една кувертюра 2х2 метра и други дрехи, бе напълних си я.
    Играх си с различните кратки програми за пране и накрая я завърши на 600 оборота центрофуга.
    След това я пуснах да суши на по-кратката програма за синтетика ~2часа, с ясната идея, че сигурно няма да изсуши нещата добре и така и стана.
    Кувертюрата беше влажна, както и една памучна кърпа за ръце, но всички други дрехи бяха идеално сухи.

Днес сутринта пуснах една нормална пералня на кратка програма 28 минути, 1400 оборота центрофуга и същата програма за сушене и всичките дрехи бяха супер. Голям плюс е, че пералнята обира всички власинки и косми от кученцето, полепнали по дрехите.

След това набутах дрехи както си трябва, с идеята да ги изнесем на простора, понеже е хубаво времето, но жената в последствие ги е пуснала да се сушат. Ще видим дали ще се справи, защото дрехите са доста.

На кратко, мисля, че сушилнята си работи отлично, стига да се внимава с килограмите на дрехите.
    Последна промяна от M5kov : 05.10.2019 в 15:02
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Има ли отделен филтър за сушилнята? Ако има, трябва да се чисти през няколко дни.
    И Честито за новата придобивка!
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Регистр. на
    22.12.2008
    Има някакъв долу вдясно, но не съм го отварял.
    Сушилнята неочаквано се справи с претъпкването, за което писах горе. Всичко излезе сухо и директно го наредихме по шкафовете
    Ок е машинката, трябва да я регистрирам за 10 годишната гаранция на мотора, дано не забравя
    Toyota Prius 1.5 Hybrid

Фиат идол Аватарът на gamma
    Регистр. на
    10.06.2007
    Мотора е най-малкия проблем. Лагери и семеринги са си евали майката. Миналата зима сменях такива на Hotpoint Ariston от високия клас - пълно разглобяване и рязане на казана. Голям уй...
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX

"...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Избор на пералня със сушилня

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •