Резултати 1 до 5 от 5

Тема: Отново за хидравлика на пунто

Фиат фанатик
    Регистр. на
    14.12.2008

Отново за хидравлика на пунто

Здравейте. Когато е студено времето ми светва червен волан на пунтото(1.2 16V 2000г.) и хидравликата се подразбира че изчезва. Когато е топло го няма тоз проблем, тогава пък ми светва когато се натовари хидравликата, например когато задържа в крайно положение 1-2 сек. Това със задържането в крайно положение ми го прави и в топло и студено. Като ми изчезне хидравликата гася колата паля на ново и проблема изчезва до следващото по сериозно натоварване на хидравликата. Лошото е че сутрин като тръгвам за работа вече е студено и карам на червен волан, като позагрее малко колата гася паля и се оправя. Иначе мога цял ден да въртя на ляво на дясно без да светне червения волан стига да не опре в някое крайно положение да се натовари. На диагностика ми излязоха 2 грешки:
    1.C1011 - Обслужване акумулатор
    - прекъсва
    2.C1009 - Електрически мотор
    - прекъсва
    Та въпроса ми е дали самия електромотор е за смяна с някой втора употреба или може да се ремонтира. Или проблема не е в него а някъде другаде.
    Последна промяна от Mandjukov : 20.09.2019 в 21:09

Може да се оправи но трябва да се разглоби някой части
    Може като начало да видиш кабелите на акумулатора и масата към купето и мотора

Фиат фанатик
    Регистр. на
    14.12.2008
    Ще проверя и ще пиша на какво положение са.

Ако не си вързан в ръцете - разбираш от електроника може да ти кажа кво да правиш

Фиат фанатик
    Регистр. на
    14.12.2008
    Не съм ел. техник но не съм и вързан с ръцете. Така че може да се опитам да видим какво ще излезе

Тема: Отново за хидравлика на пунто

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •