Резултати 1 до 4 от 4

Тема: Фланец за волан

Кара балканче
    Регистр. на
    17.08.2016

Фланец за волан

Здравейте! Имам малко нестандартно питане. Ръцете ми явно идват малко къси(или краката - дълги), та воланът ми остава далеч. Става въпрос за Браво от 2000г., съответно воланът е само чупещ, но не и телескопичен. Има ли някакви афтърмаркет фланци, с които да го приближа към себе си?
    Bravo I jtd105

Цитат StoyanovZ написа: Преглед на мнението
    Здравейте! Имам малко нестандартно питане. Ръцете ми явно идват малко къси(или краката - дълги), та воланът ми остава далеч. Става въпрос за Браво от 2000г., съответно воланът е само чупещ, но не и телескопичен. Има ли някакви афтърмаркет фланци, с които да го приближа към себе си?
    Попринцип има, само трябва да провериш с колко болта е волана и на какво разстояние едни от други са. Можеш евентуално и с гайки и/или шайби да пробваш. Не знам само дали кабелите на волана ще могат да се закачат.

Кара балканче
    Регистр. на
    17.08.2016
    Цитат JTR написа: Преглед на мнението
    Попринцип има, само трябва да провериш с колко болта е волана и на какво разстояние едни от други са. Можеш евентуално и с гайки и/или шайби да пробваш. Не знам само дали кабелите на волана ще могат да се закачат.
    Чичо Гугъл показва варианти само за афтърмаркет спортни волани, но не и за оригиналния :/
    Bravo I jtd105

Цитат StoyanovZ написа: Преглед на мнението
    Чичо Гугъл показва варианти само за афтърмаркет спортни волани, но не и за оригиналния :/
    За това ти казах да търсиш по болтовете, не по модел. Фланец конкретно за Браво 1 трудно ще намериш, по-скоро нещо подобно за друг модел. Ако пък нищо не намериш, винаги можеш да отидеш при стругар да ти направи.

Тема: Фланец за волан

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •