Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на първи ФИАТ, моля съвети!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    То срамна работа габровец да не знае кое е най изгодно , ми няма да прехвърлят пък ако земат да идват фишове на дъщеря ти на името ще плаща сина ти.
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

    Коментар


      #17
      Едно е да си Габровец, друго е да знаеш тарифите, ако разликата е 10-на лева е все тая, но за 50-60 лв си заслужава питането. Колкото до каране без прехвърляне и двамата са на мнение за прехвърляне. Това с кой бил, кой карал не е вариант.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #18
        Колега щом си решил да купуваш нова кола тук не е мястото да питаш.Отиваш в АИ и се качваш на това което ти е на сърцето със всичките + и -.При всички положения преебан дилър няма защо, как и кога няма значение. Вече нагазваме в дълбоки води и дискусията ще ни е...е мамата.Аз се ''набутах''с едни 18хе преди 12 години и изобщо не съм мислил колко съм загубил и изобщо не съжалявам.Най добре е ако имаш цялата сума за да не влизаш в приключения с разните лизингови крадци,плащаш и чао.Ти си знаеш най добре.Успех
        198mjet Bravo

        Коментар

        Working...
        X