Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 23 от 23

Тема: Крома 1.9, 120кс. Проблем с ниски обороти и турбо

Цитат k76 написа: Преглед на мнението
    Семеринга на диференциала, там където влиза полуоската.
    За моста по спомени, може да пропусна нещо.
    При теб вече е доста разглобено, така че, предполагам ти остава да откачиш носачите, може и само от шарнирите, но тогава ще ги вдигаш и тях. Двете планки усилващи, отзад на моста, тръбата на ауспуха, болтовете на рейката, тампоните на двигателя и самият мост. Има и един кабел, който трябва да откачиш, този който отива в ДПФ.
    То аз и тук май вече съм свършил част от работата. Шарнирите ги откачих за повече достъп, а тръбата на ауспуха я свалих за да стигна до едни болтове.

Цитат k76 написа: Преглед на мнението
    Забравих стабилизиращата щанга. Абе, като осигуриш двигателя, за 30 минути е долу без да се напъваш. Щом си успял да я свалиш през моста, за теб няма невъзможни неща.

Благодаря! Дано да е така!

Колеги, дойде ми съединителя и маховика, обаче май е различен. Изглежда този, който е пристигнал е за Opel Vectra, Saab 9-3 и Fiat Grande Punto, което го знаех, но продавача каза, че става и за Крома. Попринцип дупките за болтове на маховика са еднакви, съединителя, притискателя и лагера също изглеждат еднакви. Единствено дебелината на маховика и дължината на зъбите са различни. Някой знае ли дали това ще е проблем?

Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	1570536814983.jpg
Преглеждания:	21
Размер:	91,7 KB
ID:	107610

Така, свалих говедото/магарето/предния мост, сега "само" да се сменят лагерите и да се събере всичко обратно.
    Стигнах обаче до едно заключение, не знам дали е заради GM или Opel, или просто Fiat вече не са това, което са били, но такава глупава конструкция не бях очаквал. Кой реши, че е добра идея да сложат компютъра в подкалника при боклуците и влажноста и да се прикрепи към колата с два болта, единият от които е болт на предния мост... Подкалниците са едно цяло отпред от бронято до праговете отзад. Пъхнати са под ръба на калниците и се държат на 3 винта и 300 щипки. Другото, което е стабилизиращата щанга, която не може да се откачи без да се свали магарето и следователно кормилната рейка, която е елементарна за откачане от магарето, но не може да се остави на мясно, а трябва да се свали заедно със всичко, защото седи под щангата. Попринцип това мога да го преодолея, но болта на моста, който държи рамката на компютъра, просто не може да бъде надминато по глупост.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: Крома 1.9, 120кс. Проблем с ниски обороти и турбо

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •