Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 22 от 22

Тема: Крома 1.9, 120кс. Проблем с ниски обороти и турбо

Цитат k76 написа: Преглед на мнението
    Семеринга на диференциала, там където влиза полуоската.
    За моста по спомени, може да пропусна нещо.
    При теб вече е доста разглобено, така че, предполагам ти остава да откачиш носачите, може и само от шарнирите, но тогава ще ги вдигаш и тях. Двете планки усилващи, отзад на моста, тръбата на ауспуха, болтовете на рейката, тампоните на двигателя и самият мост. Има и един кабел, който трябва да откачиш, този който отива в ДПФ.
    То аз и тук май вече съм свършил част от работата. Шарнирите ги откачих за повече достъп, а тръбата на ауспуха я свалих за да стигна до едни болтове.

Цитат k76 написа: Преглед на мнението
    Забравих стабилизиращата щанга. Абе, като осигуриш двигателя, за 30 минути е долу без да се напъваш. Щом си успял да я свалиш през моста, за теб няма невъзможни неща.

Благодаря! Дано да е така!

Колеги, дойде ми съединителя и маховика, обаче май е различен. Изглежда този, който е пристигнал е за Opel Vectra, Saab 9-3 и Fiat Grande Punto, което го знаех, но продавача каза, че става и за Крома. Попринцип дупките за болтове на маховика са еднакви, съединителя, притискателя и лагера също изглеждат еднакви. Единствено дебелината на маховика и дължината на зъбите са различни. Някой знае ли дали това ще е проблем?

Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	1570536814983.jpg
Преглеждания:	16
Размер:	91,7 KB
ID:	107610

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: Крома 1.9, 120кс. Проблем с ниски обороти и турбо

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •