Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за Фиат Крома 1.9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за Фиат Крома 1.9

    Добър ден, колеги! Харесах си една Крома, 2009, 1.9, 120кс и имам малко въпроси. Колата има шум от съединителя, таблото правело номера от време на време и не е паленеа от поне година. Като цяло не ме притеснява много това, проблемът идва от там, че колата е на около 6 часа и полувина от мен и трябва това разстояние да го измине на собствен ход. Какво да огледам преди да взема решение дали да я взимам? Има ли нещо слабо по електрониката, което има голяма вероятност да ме остави на пътя? Или реално, каквото и да е! Всички съвети са добре дошли, но питам предимно за неща, които ще са фактор от там където е до вкъщи, до там ми трабва да стигне. В дългосрочен план ще го мислим по-натам. Знам, че цялото изпълнение е малко рисковано, та за това да попитам и по-опитните какво мислят по въпроса.
    Мерси!
    Последна редакция от JTR; 06.09.2019, 18:22.

    #2
    Колеги, докарах я!
    Имаше тракане, тропане, свирене, виене, пушене, но стигна! Сега ще ми трябва малко акъл за ремонта, но това за друга тема.

    Коментар


      #3
      На колко пари се престраши да я вземеш в това състояние? Защото аз оня ден си ремнонтирах моята си кочина, но там смея да твърдя, че знам всички болки и ремонта си ми беше изгоден към момента на започването му, защото иначе трябва да купувам зимни гуми за другата кола, а за тази си имам На практика все едно си купих гуми де, но ... си карам любимата кола.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        jenshen73 написа: Преглед на мнението
        На колко пари се престраши да я вземеш в това състояние? Защото аз оня ден си ремнонтирах моята си кочина, но там смея да твърдя, че знам всички болки и ремонта си ми беше изгоден към момента на започването му, защото иначе трябва да купувам зимни гуми за другата кола, а за тази си имам На практика все едно си купих гуми де, но ... си карам любимата кола.

        1800лв плюс прехвърляне и транспортни разходи.

        Коментар


          #5
          Е, на такава цена и аз бих се хванал да си играя да я правя. В момента съм с две коли, като едната е доста по-нова от моята, но си предпочитам Мареа-та, че си я познавам най-добре Ще изкарам с нея още известно време и ще мисля какво бъдеще автомобилно ще имам
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар

          Working...
          X