Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светлини за заден ход на Sedichi

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светлини за заден ход на Sedichi

    Здравейте ,
    От 2 месеца съм собственик на Фият Седичи 1.6 107 кс . Бензин 2007 г.
    На заден ход ми свети само от дясно светлината . От ляво не свети . Всички други светлини светат . Има някакъв проблем или така е фабрично .
    А също само десния габарит свети , а левия не , но там знам , че така е нормално , поне по старата кола карах , а тя беше Опел .
    Благодаря ви предварително

    #2
    Може фабрично да е така. А може да отвориш левия стоп и да провериш. Защото има разлика дали е с ляв или десен волан и стоповете да са унифицирани и само платката да е различна.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #3
      Габарити трябва да има и от двете страни!
      OVB X18XE1 седан+ГИ

      Коментар


        #4
        ivan_pop написа: Преглед на мнението
        Габарити трябва да има и от двете страни!
        Светлина за заден ход, Колега, габаритните светлини са ясни.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          Само от дясно имаш светлина за заден ход,от ляво на същото място се намира задният халоген за мъгла.Ако при теб има и от двете страни значи левият ти стоп(заден фар) е от :англичанка: Светят си и двата габарита,незнам откъде ти дойде наум че трябва да свети само единият и това да е нормално.Снимай ми левият стоп,но от сега съм 99% сигурен че е английски(десен волан)
          Последна редакция от milen11; 31.08.2019, 23:59.
          Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

          Коментар


            #6
            Да габаритите светят и двата . А от дясно долу ниско свети на заден ход бяла светлина . А то ляво долу свети само светлината за мъгла .
            Не е ли по добре да светят и двата стопа с светлина на заден ход .
            Паркирам едно тъмно място и съм свикнал да светят и двете задни светлини , по добре осветяват , а и за другите колеги отзад е също по добре .

            Коментар


              #7
              cjboland написа: Преглед на мнението
              Да габаритите светят и двата . А от дясно долу ниско свети на заден ход бяла светлина . А то ляво долу свети само светлината за мъгла .
              Не е ли по добре да светят и двата стопа с светлина на заден ход .
              Паркирам едно тъмно място и съм свикнал да светят и двете задни светлини , по добре осветяват , а и за другите колеги отзад е също по добре .
              Може и да е по добре ,но така са решили от Сузуки.Като се паркирш си пускай аварийните и те да ти светят или си купи ляв стоп от кола с десен волан и си елиминирай задната светлина за мъгла.ПС.Чудно ми е като се паркираш на заден ход в тъмното място на кой колеги им дреме ,че имаш само една светлина за паркиране.
              Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

              Коментар


                #8
                За задните светлини ясно .
                А отпред ми свети дясна крушка са късите и десния габарит когато съм на къси светлини . А от ляво ми свети само крушката за къси , а другата за габаритите не свети . А също не свети и когато е на габарити .
                Опитах се да я сваля . Опитах се да я сваля малката крушка , но не можах . Нито назад , нито със завъртане излиза .

                Коментар


                  #9
                  Гаси драмата. Вземи си смени изгорелите крушки.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    Въртиш цокъла от заключено вертикално положение да застане в хоризонтално и дърпаш,залепнало е гуменото уплътнение.Левите крушки се вадят по лесно от десните,поне има малко повече място за ръката.Успех.
                    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                    Коментар

                    Working...
                    X