Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 23 от 23

Тема: Труден старт на Фиат браво 2, дизел 1.9 150 к.с.

Фиат маниак
    Регистр. на
    04.12.2010
    Така,няма такъв късмет като моя,даже незнам откъде да започна
    Закачихме колата на диагностика в един сервиз,колко е оригинална незнам, грешките които бяха записани е само една 0180 много висока температура на горивото 1240 градуса, направо се ужасих но като се прибрах и помислих се сетих че като сменях филтъра не сложих датчика защото мислех че е само за вода,веднага го монтирах и всички грешки изчезнаха след второто палене на колата но това не промени паленето,а дори и за късмет днес жената ми се обади че изгаснала в движение, утре пак ще махна тоя датчик защото като го нямаше колата поне не гаснеше
    Другото което ми казаха в сервиза че не е в норми е дебитомера,трябвало да показва на празен ход 270 а тои давал 430 и леки съмнения имат в датчика на температурата щото на таблото беше 90 а на компа 78,но според мен това е под съмнение
    Всякакъв съвет приемам дори и Надин щото вече достатъчно нерви и пари дадох

Фиат фанатик Аватарът на viktorsterev
    Регистр. на
    08.05.2010
    Цитат genko1982 написа: Преглед на мнението
    Така,няма такъв късмет като моя,даже незнам откъде да започна
    Закачихме колата на диагностика в един сервиз,колко е оригинална незнам, грешките които бяха записани е само една 0180 много висока температура на горивото 1240 градуса, направо се ужасих но като се прибрах и помислих се сетих че като сменях филтъра не сложих датчика защото мислех че е само за вода,веднага го монтирах и всички грешки изчезнаха след второто палене на колата но това не промени паленето,а дори и за късмет днес жената ми се обади че изгаснала в движение, утре пак ще махна тоя датчик защото като го нямаше колата поне не гаснеше
    Другото което ми казаха в сервиза че не е в норми е дебитомера,трябвало да показва на празен ход 270 а тои давал 430 и леки съмнения имат в датчика на температурата щото на таблото беше 90 а на компа 78,но според мен това е под съмнение
    Всякакъв съвет приемам дори и Надин щото вече достатъчно нерви и пари дадох
    смени сервиза
    Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
    EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
    EX.Fiar Ritmo 105TC

Фиат фанатик Аватарът на PSG
    Регистр. на
    01.10.2015
    Ужас.
    1240°C температура на горивото идва от отворената верига на сензора. Не ти е от това проблемът с паленето.
    От дебитомер не може да не ти пали. От него може да имаш други проблеми, но не и да не пали.
    Температурата на таблото е с хистерезис, така че също нямаш проблеми с това.

Senza cuore saremmo solo macchine.... FIAT Marea Weekend ELX TD100

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: Труден старт на Фиат браво 2, дизел 1.9 150 к.с.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •