Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със студеното палене на Фиат Добло 1.6 Bi Power

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със студеното палене на Фиат Добло 1.6 Bi Power

    Здравейте колеги ,
    Преди 3м си купих това Добло, но явно късмета не е бил на моя страна ,та първо ми отказа 5 ск.Тия дни сменихме ск.кутия, но пък сега началното запалване се оказа доста трудно, в смисъл че трябва около 8-10 пъти да паля и тя угасва, докато някакси стопли за да заработи на бавни обороти.На метан е същото .Ходих на тест но не се изписват никакви грешки.Налях в резервоара 0.5л от присадката за почистване на инжекторите, но и от това кой знае какъв резултат няма.Като стопли мотора заработва на бавни но щом и натиснеш педала и заглъхва ,патка,чатка и т.н.Молбата ми е ако някой е имал подобен проблем и го е решил да сподели през какви пътечки е минал,за което съм готов и на ръце да го нося.

    #2
    Като начало проверете свещи , кабели и бобина и ако всичко там е наред проверка на всички букси в коша и за финал зацепването на ангренажа . Успех !
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

    Коментар


      #3
      свещи ,бобини и т.н направо ги смених...

      Константинов написа: Преглед на мнението
      Като начало проверете свещи , кабели и бобина и ако всичко там е наред проверка на всички букси в коша и за финал зацепването на ангренажа . Успех !
      Благодаря колега ,явно ще се наложи да се бръкне по-дълбоко ..Вече дори ангренажния капак свалих, но за проверката вероятно ще се нуждая от компетентна помощ ,че гледам 2 разпр.вала и шлици, ама къде има белези и т.н .То не че нещо ,но всички хукнаха по морета и балкани и...

      Коментар

      Working...
      X