Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто 2000г - ремонт рамена кд чистачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пунто 2000г - ремонт рамена кд чистачки

    здравейте колеги,вчера ми изпадна едното рамо от ябълката на моторчето.днес разглобих всичко и видях че и на двете рамена има проблем. та въпросът ми е - продават ли се тези тампончета или направо се купуват нови рамена?

    #2
    не се продават,направо нов механизъм,нещо ми се върти в главата 100-150 лв ,но и те се разбиват бързо,търси по моргите

    Коментар


      #3
      На моето пунто му изпадна рамото от едната ябълкова връзка. Няма абсолютно никаква нужда да се купува нов механизъм. Вариантите са ти много. Най-лесния е да му сложиш една скоба, която да държи рамото да не се изнизва от ябълковия механизъм. Представлява една сгъната на две ламаринка, която обхваща топчето отстрани и пречи на рамото да се измъкне от там. Моето така кара вече втора година и чистачки пускам всеки ден, за да измия челното стъкло. Ремонтът отнема 2 минути и принципно може да се извърши без да сваляш механизма. Аз го свалих, защото скобата ми беше за друг автомобил и са наложи да побългаря малко нещата. Ето за това става дума: http://windshieldwipers.concordtx.or...g-x8r3-offers/

      Коментар

      Working...
      X