Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отлепено огледало.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отлепено огледало.

    На "Пунто" 1,1-96г. от големите горещини ми се отлепи вътрешното огледало за обратно виждане.
    С какво мога да го залепя и каква е технологията? Или да ходя при стъкларите?
    Fiat Punto 1,1- 1996г.
    газ-бензин , "Lovato"

    #2
    Само недей с каноколит и неговите производни - веднага ще спука стъклото . Добра опция е двойно лепящата лента на TESA
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

    Коментар


      #3
      Neno Er написа: Преглед на мнението
      На "Пунто" 1,1-96г. от големите горещини ми се отлепи вътрешното огледало за обратно виждане.
      С какво мога да го залепя и каква е технологията? Или да ходя при стъкларите?
      Има си лепило точно за това. Дори в повечето големи хипермаркети ги предлагат.
      Алтернатива - силикон FT101.
      Последна редакция от BO; 11.07.2019, 11:56.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        не се занимавай с глупости. Отивай при някой стъклар за коли и за 5лв ги лепят. Става заводски

        Коментар


          #5
          Залепих го. Приятел ми оряза парче двойно залепващо, издържащо на тегло и температура до 80 градуса. Още не е паднало.
          За всеки случай го вързах с тел през дупка на покрива.
          Fiat Punto 1,1- 1996г.
          газ-бензин , "Lovato"

          Коментар

          Working...
          X