Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 14 от 14

Тема: Баланс на полуоска

За тампона незнам при мен беше разбита чашка на вътрешно каре и тресеше яко особенно при поемане 2-ра - 3-та ....3-та - 4-та скорост

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на Слав
    Регистр. на
    22.06.2006
    Цитат IYI написа: Преглед на мнението
    За тампона незнам при мен беше разбита чашка на вътрешно каре и тресеше яко особенно при поемане 2-ра - 3-та ....3-та - 4-та скорост

Именно за това говоря
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

Кара Фиат
    Регистр. на
    15.03.2010
    Не го махайте този тампон! На мен ми го отряза един "майстор" и се появи едно треперене, което се усеща на педалите и пода все едно краката са ми изтръпнали. В друг форум четох за този тампон, че предпазва от резонанс, който се получава заради дължината на полуоската. Аз сега търся вариянт за нов такъв тампон, но май не може и ще трябва да сменя полуоската.
    FIAT STILO 1.6 16V 3 врати

Тампонът(ако може така да се нарече) не е проблем дори и да се махне. Новите полуоски от магазина са без тази гуменярка и са перфектни. Съмнява ме да разчита на това нещо за балансиране, понеже всякакви боклуци и кал може да полепнат. Ако има нужда се слага лагер като на Алфите. Порблемът ви е в карето.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Баланс на полуоска

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (1 членове и 1 гости)

1. GeletoFIATbravo

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •