Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 16 от 16

Тема: Баланс на полуоска

За тампона незнам при мен беше разбита чашка на вътрешно каре и тресеше яко особенно при поемане 2-ра - 3-та ....3-та - 4-та скорост

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на Слав
    Регистр. на
    22.06.2006
    Цитат IYI написа: Преглед на мнението
    За тампона незнам при мен беше разбита чашка на вътрешно каре и тресеше яко особенно при поемане 2-ра - 3-та ....3-та - 4-та скорост

Именно за това говоря
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

Кара Фиат
    Регистр. на
    15.03.2010
    Не го махайте този тампон! На мен ми го отряза един "майстор" и се появи едно треперене, което се усеща на педалите и пода все едно краката са ми изтръпнали. В друг форум четох за този тампон, че предпазва от резонанс, който се получава заради дължината на полуоската. Аз сега търся вариянт за нов такъв тампон, но май не може и ще трябва да сменя полуоската.
    FIAT STILO 1.6 16V 3 врати

Тампонът(ако може така да се нарече) не е проблем дори и да се махне. Новите полуоски от магазина са без тази гуменярка и са перфектни. Съмнява ме да разчита на това нещо за балансиране, понеже всякакви боклуци и кал може да полепнат. Ако има нужда се слага лагер като на Алфите. Порблемът ви е в карето.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Аз не че пиша глупости за да дразня, ама все пак сме уж технически форум. Оста НЕ предава въртящ момент. Валът предава. Та, полуоски имат триколките, дето само търкалят колелата, задвижващите колела са коплирани за полувалове! Престанете с тия полуоски!
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

Фиат фанатик Аватарът на lubo_Y10
    Регистр. на
    07.05.2009
    ...и каретата не са карета а шарнири с равни ъглови скорости и ксероксите не са Ксерокс.... И точно ако е технически форума всички ще разбират техн. жаргон.
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Баланс на полуоска

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •