Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 16

Тема: Баланс на полуоска

Фиат фанатик
    Регистр. на
    14.12.2008

Баланс на полуоска

скъсан ми е балансиращия тампон на дългата полуоска и явно се е преместил малко настрани и между 80-100км ми тресе.Става въпрос за стило 1.6. Та въпроса ми е ако го отрежа с флекса да го махна тампона, ще стане ли по зле или подобре, понеже е несменяем и трябва цяла полуоска да се сменя.

За първи пат тук чета този тампон да е правил проблем
    може да е другаде

Фиат фанатик Аватарът на Константинов
    Регистр. на
    06.02.2014
    А баланса на гумите как е ?
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

Фиат фанатик
    Регистр. на
    14.12.2008
    На гумите е добре то иначе щеше постоянно да тресе. А сега тресе само от 80 до 100км

Фиат фанатик Аватарът на Константинов
    Регистр. на
    06.02.2014
    Тук вече си в грешка - точно от гуми тресе само при определена скорост . 80-100 означава че проблема е в предните а 100-120 задните
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    На моята беше същото положение и се чуваше едно тъпо тупане, отрязахме го и сега всичко си е ОК.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    14.12.2008
    Ще ги проверя но те са нови исъответно са балансирани. Тресе ми от миналото лято,а от тогава съм сменял зимни и после пак летни гуми винаги се балансирват. Така че мисля че няма да е от баланс. Питах за този тампон защото го въртя и местя на ръка а би трябвало да не мърда. И нали това му е работата да балансира понеже полуоската е по дълга. На 100% съм сигурен че е от него и за това питах ако някой зане дали ако го махна няма да се влоши още повече тресенето. Иначе всичко друго по предницата си е здраво

Фиат фанатик
    Регистр. на
    14.12.2008
    А тресеше ли преди да го махнеш или са лопаше леко и след като го махна спря ли да тресе ако е тресяло

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Резни го и виж как се държи, по-добре може да стане но не по-зле, нищо не губиш и ако е нужно търси друга.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на Слав
    Регистр. на
    22.06.2006
    Като го срежеш и не стане нищо купувай едно вътрешно каре и го смени

Моли се само да не е разбита и чашата, че ще трябва да търсиш друга полуоска...

П.П. Пиша от опит. Какво ли не правих докато най-накрая не се прежалих и смених карето Включително смених десен носач, но той си беше разбит и без това с надеждата да е от него (тампоните), но не би.
    Съмнявах се в карето през цялото време на различните смени на части, но все не ми се захващаше с процедурата Нали знаеш, че човек като го мързи да направи нещо си намира причини да отлага
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Тема: Баланс на полуоска

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •